Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kárt tud okozni egy...

Milyen kárt tud okozni egy bull terrier a lakásban?

Figyelt kérdés
jönne hozzánk albérlő, van egy kutyájuk, bull terrier. milyen kárt tud okozni egy ilyen kutya a lakásban. azt mondták,h csak az előszobában lenne. mondjuk nem túl fenszi a lakásunk, de mégis mik lehetnek a problémák

2012. márc. 8. 09:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
semmi
2012. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha jól nevelt,noprmális kutya akkor semmilyet. Nekem 4 óriástestüm él a házban (akkor jönnek-mennek ki-be amikor akarnak) semilyen kárt nem okoztak soha
2012. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vagyis semmi ha eddig is lakásban lakott...nekem is bent van a kutyám soha semmit nem szedett szét pedig növényeim is a földön vannak...még kicsi korában is csak a saját játékait verte és a saját papucsát tépte....
2012. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem a fajtától függ, bármelyik kutya képes rombolni ha arról van szó.

Ő, mivel terrier, elég mozgékony fajta, de ha foglalkoznak vele eleget, nem lehet nagy baj ha körültekintő a gazdi.


A miénk stafford és bizony fárasztó séta után is el kell pakolni előle ha egyedül hagyjuk (ilyenkor pont emiatt ki van zárva a szobából).

De nem rágja meg a bútort, vagy kaparja fel a parkettát, szőnyeget, "csak" kisebb károkat okozott eddig.

Pl. szétszedte a szemetest, szétrágta a késem műanyag nyelét stb.

Azóta rászoktatott a rendcsinálásra :)

2012. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, ha jól nevelt.

De azt azért ne hidd el, és ne is várd el Tőlük, hogy a kutya kizárólag az előszobában tartózkodjon.

2012. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem 3 kutyám van...egy dobermann egy westie és egy erdei kopó...ki be járkálhatnak de általában bent vannak...semmi bajt nem csináltak soha...de tényleg soha még pár hónaposan sem....
2012. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

gondolom nem is lesz csak az előszobában,csak látták a fejedet és azért mondták.

semmi kárt nem okoz

2012. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem hiperaktív kölyök kutya van a lakásban (az emberek 99%-a azt mondja, hogy szét fog szedni mindent, meg majd lebontja a házat...). Normálisan viselkedik, kisebb kérokat már okozott, 3hónapos kora körül azóta semmi. De az is: post itet lopott, kipakolt egy szekrényt (nem tett tönkre semmit, csak kirámolta), lopkodta a hajgumikat, és ha papirzsepit látott meg kellett szereznie. Bútorban, falakban, padlóban... semmilyen kárt nem okozott.

Ha jól van nevelve, foglalkoznak vele rendesen akkor olyan, mintha ott se lenne. Szerintem biztos ami biztos alapon írjatok a bérleti szerződésbe valamit a kutya okozta lehetséges károkról, de a kutya ne legyen visszatartó erő, hogy kiadjátok e a lakást (saját tapasztalat, hogy egy gyerek, akár 4-5éves, középiskolás vagy egyetemista több kárt tud okozni, mint egy vagy esetleg több kutya).

2012. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. de arra lennék kíváncsi, ha nem jól nevelt a kutya, akkor mit tud csinálni. amúgy még nem találkoztam velük, telefonon beszéltünk.
2012. márc. 8. 10:37
 10/14 anonim ***** válasza:
kérd meg őket, hogy a kutyával jöjjenek megnézni a lakást. akkor te is látod majd, hogy jólnevelt kutya-e.
2012. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!