Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom a kutyámat testeseb...

Hogy tudom a kutyámat testesebbé tenni? Izmosabbá.

Figyelt kérdés

Nem hájassá gondoltam, hanem hogy izmos, nagydarab legyen.

Jó minőségű tápot kap, az nem segített rajta sokat. Olyan kis vézna a drága. :) Egy boxerről van szó.

Tudom, hogy genetika, de az apja is egy nagydarab volt, az anyja pedig egy gyönyörű nagy fehér boxer. Ő pedig ilyen karcsú lett. :) 2 éves már.


2012. márc. 8. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Futtasd . Ismerősöm snacija olyan kőkemény hogy csak na . Azt hinné az ember hogy egy mini pit.

Mindíg futnak minden nap legalább 50-60 km.-t

2012. márc. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mozognia kéne. mozgás nélkül nem lesz izom.
2012. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet a táp csere kicsit testesebbé tenné. Talán kicsit többet kellett volna fiatal korában mozogni. AZ úszás is nagyon jó elfoglaltság.
2012. márc. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sport, mozgás. Esetleg kiegészítheted a tápot hússal. Amúgy sok boxer 1,5-2éves koruk körül kezd el szélesedni. A futástól simán nem lesz izmosabb csak szálkásabb, de ha terepen csinálod ezt dombnak felfelé, az már más. A súlyhúzástól viszont gyönyörű szép izmokat fejlesztenek.

Én még nagyon régen egy német vizsla keverékkel húzattam abroncsokat, mert másképp lehetetlen volt lefárasztani. Nem a kinézetén akartam változtatni, de nagyon szépen izmolt lett tőle, sokan megcsodálták.

2012. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első! Nem írtad te azt el? 50-60 km? Az egy kicsit sok lenne! :)


Úszás, futás sokat segít.

2012. márc. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi 40-50. :) De rettenetes mennyit tud futni az a csupa izom kutya.
2012. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!