Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy szegény srác hogyan tudná...

Egy szegény srác hogyan tudná magát kicsit izmosabbá tenni?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem engedhetem meg magamnak a konditermes edzést, mivel apu nem keres valami jól, 3-an vagyunk testvérek, édesanyám pedig meghalt.


Azonban szeretnék egy kicsit izmosabb lenni. 33 cm-es a felkarom (testmag.: 173 cm, súlyom: 63 kg), és a vállizmom is eléggé gyenge.


Tudom, hogy pénz nélkül lehetetlen jó izomzatot kialakítani, de nekem egy átlagos is megfelelne.

Ezt milyen otthoni edzéssel tudnám elérni? Súlyzóm nincs, sajnos venni sem tudok.


Köszönöm a válaszaitokat előre is.


2011. jún. 4. 15:47
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Gettógyúrás:


http://www.youtube.com/watch?v=wbxEdnDrIk0


Egy játszótér megfelel hozzá.


És amennyit tudsz, egyél. Tojás, csirkecomb viszonylag olcsóak. Meg rizs se drága.

2011. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Egyébként van a közelben méhtelep? Komolyan kérdem.
2011. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
Esetleg fegyencedzés
2011. jún. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem hagyd a francba egyelőre a dolgot, nem ez a fontos dolog neked most, tanulj, legyen jó melód, amiből segíted a családot és lesz pénzed faszán neki állni.

Addig ilyen otthoni kis dolgokat csinálhatsz, de rohadtul nem az a lényeg hogy izmos vagy vagy sem.

2011. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Bunkóparaszt:

Hát se játszótér, se méhtelep nincs a közelben. Esetleg 12 literes vizesvödrökkel lehet valamit kezdeni? Akár homokot, vizet, valamit beletölteni.

És a fegyencedzés mit takar?


GregX:

Igazából azért szeretnék izmosabb lenni, mert látom, hogy az izom az nőmágnes. Én meg a vékonyka karjaimmal nem hódítok meg egy nőt sem.

Rövidujjú pólóban sem járok sehová, annyira zavar.


És egyébként jó tanuló vagyok, osztályelsők között tevékenykedek, 4.3-as átlagom lesz a 11.-es bizonyítványomban.


És tudom, hogy nem lehetek izmos ezektől az itthoni "edzésektől", csak szeretnék egy kicsit jobban kinézni.


Köszönöm a válaszaitokat! :)

2011. jún. 4. 16:13
 6/46 anonim ***** válasza:
Torrentezd le a fegyencedzést és kezd el nem lesznek hatalmas izmaid de nagyon megnő az erőd.
2011. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Nézd meg ez a srác hogyan edz, és mit ért el!

(Ne tévesszen meg, hogy az Erdei Sándor haverja!)

[link]

2011. jún. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Kezd el otthon nyomatni, nem mondom hogy ne, csak nem kell erőltetned görcsösen, a tanulás legyen az első, utána ha van rá időd tolod az edzést, és elérsz valamilyen eredményt olyat amilyet, de nem foglalkozol vele, majd pár év múlva, ha megteheted tolod rendesen jobb eredményekkel.

Az izom nőmágnes dolgot meg gondold át még egyszer :)

2011. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

Akkor biz marad a fegyencedzés. Torrentről húzd le.


Perszehogy jó a vödör:


http://www.youtube.com/watch?v=8mwPnJ3Gujo

2011. jún. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
Lenne méhtelep, lehetne eszkábálni kézisúlyzót ékszíjtárcsákból, kuplungtárcsákból, meg vastag csavarból.
2011. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!