Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez biztos nem tesz a kutyumnak...

Ez biztos nem tesz a kutyumnak, de mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk, a kutyum egy 6 éves tibeti spániel, és félek tönkre teszi a húgyhólyagját. Inkább benti kutyus, mint kinti és nagyon ritkán ébreszt fel reggel, hogy pisilnie kell. Este 7-től 9-ig van a séta, haza jövünk eszik, iszik, aztán alvás van, kb másnap délig. Egész nap le sem megy, csak kb olyan 5 óra magasságában. Addig se pisi se kaki.


Reggel hiába próbálom sétára csábítani, a másik oldalára fordul :D

Rengeteget mozog itthon is, mert sokat játszunk vele, de kimenni az udvarra nem hajlandó ha tuszakolom, csak ha ő akar. És hiába rakom ki az udvarra, akkor elmegy a kapuhoz ugat, szimatol, ás a kertben de nem csinál semmi olyat amit kellene :P


Rendesen eszik és iszik a széklete is normális. De félek, ez nem tesz jót neki, hogy 10-16 órákat magában tartja a pisit, kakit.


Más is van így a blökijével? Orvos is látta már, azt mondta normálisan működik mindene, egészséges...



2012. márc. 8. 15:10
 1/6 A kérdező kommentje:
*biztos nem tesz jót* Na :)
2012. márc. 8. 15:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én havanese kutyusom is ilyen . Ha hó vagy latyak vagy sár van akkor teszünk neki ki pelust mert nem hajlandó le menni. :)
2012. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hehe, cuki :) Szerencsére az enyémnek nem kell, mert 6 év alatt csak egyszer csinált be, mikor a 18-dik szülinapom után annyira ki voltam ütve, hogy nem ébredtem fel a nyiffogására, de az az én hibámból történt :)

Úgy tűnik akkor, hogy a szobacirkálók általános felfogása az, hogy jobb bent mint kint :)

2012. márc. 8. 15:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen. A gazdi ágyában kunyizni a kajáért miközben megy az Animal Planeten pl. a 101 nagykutya az tényleg jobb :)
2012. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Enyém nem kunyizik, mert le lett szoktatva, és ágyban sem tartózkodhat :) De a többi feltételnek megfelel :P
2012. márc. 8. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ami kutyusunknak mindent szabad ő az én hercegnőm :)
2012. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!