Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki kiskutyámnak gombás a...

Pimpuszka kérdése:

Yorki kiskutyámnak gombás a bőre, nektek elő fordult már? Mit csináltatok? Tanácsokra lenne szükségem

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell vinni orvoshoz és ír rá majd krémet.
2012. márc. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam vele orvosnál,adott immunerősítőt,heti 2x kell ecsetelnem egy folyadékkal,két hete csinálom és rendszeresen adom neki,de nem javul hanem romlik.járok vele .orvoshoz,csak arra vagyok kiváncsi,hogy más hogyan csinálta.
2012. márc. 9. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg más is úgy, ahogy az orvos mondta, kente rá a cuccot, amit kapott. Én legalábbis mindig így hallottam.
2012. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bőrminta, hogy pontosan mi is a baj. Aztán annak megfelelően kell kezelni.
2012. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Szia!

Nem 100% amit írok, de olvastam valahol, hogy egy gazdi így kezelte a kutyusát mikor a doki által felírt cuccok nem javították a helyzetet. Gondolom leborotválta a doki a gombás bőrfelületet. Össze kell keverni neogranormont, pimafucort és canestent azzal vastagon bekenni majd éjszakára befáslizni. Én kipróbálnám, ha nem használna amit a doki ad.

2012. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!