Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek, milyen fajta...

Szerintetek, milyen fajta kutya illene hozzám?

Figyelt kérdés
Naponta 2-2,5 órát foglalkoznék vele minimum, de kinti-benti kutyus lenne:) Hétvégente kutyasuli-, ovi, nem első kutyám lenne, volt már egy keverék kutyám. Szőre legyen rövid, vagy közepes méretű.

2012. márc. 9. 19:03
1 2
 1/13 petrusi ***** válasza:
Mekkora legyen? Társasági, egygazdás vagy erős területvédő? Vadász vagy őrző-védő? Szánhúzó? Milyen fajta kutyának tudnál megfelelő mozgást biztosítani?
2012. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kb. olyan 35-40 cm minimum legyen, lehet társasági, és egygazdás is, csak erős területvédő nem, Nem szeretnék vadász kutyákat, inkább juhász, és szánhúzó kutyákat kedvelem.:)
2012. márc. 9. 19:22
 3/13 lizzi77 ***** válasza:

Nekem beagle-m van,alapjáraton lusta egy kicsit, de kisebb szünetekkel egész nap tudna rohangálni.Kicsi a szőre,közepes,okos,nem ugatós.A spániel is hasonló mentalitású, de kevésbé önfejű.A szetterek is jók,egész nap bírják a strapát, ha kell.

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 lizzi77 ***** válasza:
Bocsika, egyszerre küldtük el. A beagle és a szetter kopók,de az enyémnél ez annyiban merül ki,hogyha szagot fog, megy utána.A juhászok és a szánhúzók viszont inkább nagy termetűek,ált. jó nagy bundájuk van, amit ápolni kell, nem bírják a meleget, a szánhúzónak pedig tényleg nagy a mozgásigénye, és rombol, ha unja magát.
2012. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Oké, azért köszi:) Igaz, hogy azt mondtam, hogy közepes-rövid szőrűt akarok, de rájöttem közben, hogy mindegy a szőre, milyen hosszú:)
2012. márc. 9. 19:31
 6/13 petrusi ***** válasza:
El tudnád hordani kutyakozmetikushoz, vagy inkább olyat, ami elvan pár fürdetéssel? A szálkás szőrűekkel hogy állsz?
2012. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a szálkás szőrűeket. Hát, kb. félévente belefér egy kozmetikus.
2012. márc. 9. 19:36
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja, és + a fésülés.:)
2012. márc. 9. 19:42
 9/13 petrusi ***** válasza:
Hát, rövidszőrű, vagy legalábbis fésülést nem igénylő szánhúzót nem találsz.
2012. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
amerikai staffordshire terrier. rövidszőrű, családszerető, strapabíró, és többnyire nem területvédő.
2012. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!