Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a Husky és a...

Scream85 kérdése:

Mi a különbség a Husky és a Malamut között?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 19:13
 1/10 petrusi ***** válasza:
100%
A malamut sokkal szívósabb, nagyobb a teste,erősebb
2012. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zömökebb a malamut. Plusz származásbeli különbségek vannak. A husky szibériai eredetű, a malamut alaszkai.
2012. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előzőt tovább víve: a malamut a robusztusabb felépítése miatt-legalább is kinézetre-meghatározóbb "jelenség".

Mind a kettő munkakutya és szánhúzó, így a húzás ösztönt nehéz kinevelni belőlük. Ugyan így mindkettő nagyon önfejű, de tartós, türelmes és nem utolsó sorban meghitt kapcsolat és képzés révén csodálatos társakká válnak, akiket mindenki csodál és szeret és ráadásul még "aranyosak" is.Számomra a husky a szimpibb-de ez tényleg csak magán -pusztán a rajza miatt. Ja: a malamut lustább, a husky mozgékonyabb, tehát amíg a malamutnak 1 órás séta elég ez a huskynál 1 óra futás!!!

2012. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szánhúzásban alapvetően az a különbség, a Husky gyorsabb, ezért versenyeznek velük. A Malamut erősebb, teherhordásra, és nagy távok megtételére használják.
2012. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 9. 19:56
 6/10 anonim ***** válasza:

3. válaszoló ! nem tudom minek irsz hüyeségeket! Hogy lenne a malamut lusta???

A malamutnak 5 km futás sem elég naponta! Nem lusta egyáltalán, ha az lenne akkor nem birt volna annyi terhet vinni a ngy hóban!

2012. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-osnak: bocsi, nem úgy értettem pusztán a mozgásigényre céloztam
2012. márc. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az utolsó sem igaz! Malamutot nem tudom miért ócsároljátok, hogy lustább meg butább! Aki nem ért hozzá szerintem ne szóljon hozzá..
2012. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az nem igaz hogy nehezebb tanítani! A husky makacsabb sokkal , mint a malamut... szerintem egy malamut sokkal erősebb és szebb is. Midenkinek más a véleménye, de inkább olvass ki egy szakkönyvet mind a kettő fajtáról ... és meg tudod mi a különbség!
2012. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 petrusi ***** válasza:
Nem tudom, miért töröltétek a válaszomat, mikor köztudott, hogy a malamuthoz erősebb akarat kell, mint a huskyhoz.
2012. márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!