Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet ez csirke allergia?

Lehet ez csirke allergia?

Figyelt kérdés
Tudom mik a tünetek, de olyan kutyafajtáról lenne szó, ami eleve taknyos, meg szerintem, hogy könnyezik a szeme, ez is betudható a fajtájának. De vakargatja a hátsó lábait is a szájával. Kiütései nincsenek. Na szerintetek? Akkor ugye nem ártana egy tápváltás.:S És ha tápot váltok milyen tápot? Mindenképpen ragaszkodjak a RC vagy egyéb csillagászati árú cuccokhoz? Max. Happy Dog árbeli tápot engedhetek meg magamnak, mégis a maximumot szeretném nyújtani kutyámnak.
2012. márc. 9. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"de olyan kutyafajtáról lenne szó, ami eleve taknyos"

Ilyen kutyafajta nem létezik, ez maximum a szaporított, beltenyésztett kutyák jellemzője lehet, de semmiképp nem egy fajtáé.

Vidd állatorvoshoz, az allergián kívül még ezer már betegség is állhat a háttérben, amit egy tápváltás nem fog megoldani. Ha tápot keresel válassz olyat, ami nem csirkés, hanem bárányos, halas, Happy dognak is biztos van ilyen tápja.

2012. márc. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt pl. adhatnám neki, ha allergiás rá mégis? Amúgy francia bulldogról lenne szó, rövid orruk miatt taknyosak kissé.


[link]


Mit gondoltok a tápról, adhatnám neki csirke allergia esetén?

2012. márc. 10. 00:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Adhatod neki
2012. márc. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szárnyashúslisztet tartalmaz, ami 90%, hogy csirke eredetű, nem adnám neki.
2012. márc. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Josera pure lamb and rice, brit premium lamb and rice, MERA DOG High Premium Pure Bárányhús & Rizs /Pure Lazac & Rizs/ Pure Pulyka & Rizs, arion lazac és rizs, arion bárány és rizs

Kb ezek azok amik kb olyan árban vannak mint a HD (azt azért vedd figyelembe, hogy melyikből mennyi az ajánlott napi adag, ezáltal az olcsóbb táp lehet drágább, a drágább viszont olcsóbb).

Ha nagyon jót akarsz elérhető áron akkor nézd meg még a brit care tápokat.

2012. márc. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is Happy Doggal etettem, a csirkeallergia miatt mi is tápot váltottunk.

A Brit Prémium tápnak van bárányos-rizses, gabonamentes változata. Nem rég rendeltem a dogshop-tól, 11500Ft volt kiszállítással együtt!

2012. márc. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy a 15 kg-os csomag, azt nem is néztem, hogy van-e ebből kisebb..
2012. márc. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nézessétek meg a bűzmirigyét. Ha begyullad, elzáródik, okozhat allergiás tüneteket. A bomló mirigyből mérgek válnak ki és azért is vakarózhat.
2012. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!