Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kiskutyát, de...

Szeretnék egy kiskutyát, de van egy cicám is. Ha hazahozom a kutyust, akkor mikre figyeljek? Hagyjak, hogy mindketten jöjjenek-menjenek, vagy hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha kiskutyát veszel szerintem nem lesz gond nem fogja bántani a cicát és amikor már nagyobb lesz akkor meg már hozzá szokotgt a cicádhoz és nem lesz semmi gond.

hagyjad hayg csináljanak amit akarnak.. ( ez az én vélemyényem..)

2009. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem semmi baj nem lesz. A kutyus a jövevény, tehát már családtagként ismeri meg a cicát.

A cica lesz a problémásabb szerintem, de majd megszokja, ha a kutya nem bántja.

Nekünk 3 kutyusunk van, és most születtek a kiscicáink. Mindhárom kutya imádja a kicisket is, az anyacicát is, a pici cicák pedíg árnyékként követik a kutyáimat.

2009. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)én inkább a kutyát féltem,mert a cicám 2 éves lesz,de mire meglesz a kutyus,még több,és most Ő van a középpontban,félek,nehogy bántsa majd.de megpróbálom úgy alakítani,hogy valaki(ha nem is mindig én)legyen velük,legyenek azért szem előtt! köszi szépen a válaszokat:)
2009. jún. 10. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, mi egy csivavát vettünk magunkhoz a kétszer akkora macska mellé. Már a legelején összebarátkoztak, és nem bántották egymást, pedig a kutya is már fél éves elmúlt, a cica pedig évek óta egyedüli kedvenc. Az egyedüli probléma az volt, hogy a kutya megette a cica kakiját, de ezt is megoldottuk, feljebb raktuk az almot, így a kutya nem tudja elérni.
2009. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!