Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vegyek meg neki mielőtt...

Mit vegyek meg neki mielőtt hazahozom? YORKI.

Figyelt kérdés

szűk két hónap mulva meglesz a yorkim(kan)

bár már tavasz óta "tanulmányozom" őket , azért szeretném ha válaszolnátok , hogy minnél jobb gazdi legyek...

[pár kérdést már tettem fel :$ ]


2010. okt. 30. 07:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

miket vettél eddig neki?

a fekhely fontos. esetleg pelenkát is. nagyon sok játékot, etető és itatótálat.sampont.és konzerves agy tasakos kölyök kutyáknak szóló kaját. hirtelen ennyi jutott eszembe

2010. okt. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi a választ...eddig semmit , majd 1-2 héttel azelőtt hogy ittlesz.
2010. okt. 30. 07:41
 3/15 anonim ***** válasza:

hát igen nem is érdemes jóval előtte megvenni.... én kicsit megszívtam ezt a yorkis dolgot:D megvetttem mindent... felmentem érte pestre aztán ahol át kellett volna vennem.... nem volt ott az illető... :/


fekhelyből műanyagot vegyél amibe lehet cserélni a párnát...

2010. okt. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

tenyésztőtől kell kutyát venni, az nem iszkol el, mint egy mocsodék szaporító



kérdező:

1 kutyát tenyésztőtől ( [link] vagy fajtamentőktől vagy menhelyről veszünk

2 a yorki is kutya nem barbiebaba, bánj vele kutyaként, ne játékszerként

3 megfelelő minőségű táp, oltások, chip, kutyaiskola, tanítás, séta

2010. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. a tenyésztő már megvan (Really Friski , nem bizti h így irják)tavaszóta nézünk tenyésztőket , ugyh amiatt nem kell aggódni de a felszereléseket irjátok lécci.
2010. okt. 30. 08:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Fekhely, tálak, olyan táp amit a tenyésztőnél evett, szem és fültisztító (jó ha időben megszokja) nyakörv (nem hám) textil vagy bőr póráz (nem flexi), játékok. Olyan amit kergethet, olyan amit rághat, meg egy olyan amivel csak veled játszik, sosem kapja meg. Praktkusan ez a sípoló gumilabda, mert imádják, de agyvérzést kap tőle, mikor ritmusosan sípoltatja. Kaki szedő zacsi, mivel téli kiskutya, esetleg esőkabát.

Fésű, kullancskiszedő csipesz.


Persze ezek közül úgysem kell mind az elején, de idővel úgyis bevásárolsz ilyenekből.


Ha esetleg szeretnéd majd klikkerrel tanítani, akkor klikker, falattartó, klikkeres könyv.

2010. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszi (:
2010. okt. 30. 09:06
 8/15 A kérdező kommentje:
miért nem ir senki?:'(
2010. okt. 30. 14:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Mert már leírtak mindent.
2010. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Már mindent leírtak. Az extrák meg majd úgyis jönnek útközben. Amit csak meglátsz. ( szállító box, olyan hám amit kocsiban használhatsz, különböző ápoló szerek értem ez alatt a fülcseppet, szemcseppet, körömvágót meg ilyeneket)
2010. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!