Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fura hogy ugyan az a bíró...

Nem fura hogy ugyan az a bíró mondta ki az összes kutyájáról hogy tenyészthető?

Figyelt kérdés
Van egy kennel ahol mind az 5 kutyára u. a. a bíró mondta, hogy tenyészthető. Ebbe nincs valami bibi?
2012. márc. 11. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig ugyanaz a bíró tart tenyészszemlét...
2012. márc. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy van, vagy nincs. Belső információk nélkül szerintem nem sokat tudunk mondani ennyi alapján.
2012. márc. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tenyészthető minősítést szinte minden kutya megkapja, aminek nincs valami nagyon durva hibája. Vannak olyan fajtaklubok, ahol nem sok bíró bírál tenyészszemlén, szerintem semmi gázt nincs abban, hogy mindet ugyanahhoz vitte.
2012. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ. Van ismerősöm, aki ha lehet mindig ugyanahhoz viszi, de pont azért mert azt tartják a környező országokban a legkeményebbnek. Ha ő valamelyik kutyára azt mondja, hogy tenyészthető, azt nem kérdőjelezi meg senki.
2012. márc. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a mi fajtaklubunkban 2 bíró tenyésszemlézheti a fajtát és az egyik egy nagy nulla...nekem is az összes kutyámat ugyanaz a bíró tenyésszemlézte
2012. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen :)
2012. márc. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!