Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játék törlőkendővel? Nem...

Játék törlőkendővel? Nem veszélyes ez?

Figyelt kérdés

Ma a doki azt javasolta, hogy mivel fogat vált a kutyám vegyek nagy méretű törlőkendőt, ezt hosszában csavarjam össze, kössek a közepére egy csomót és azzal játsszak vele, mert az nem roncsolja a még ki nem nőtt fogait.

Vettem is neki ilyet, és felügyelettel engedem csak játszani vele, de megfordult a fejemben, hogy ez nem ártalmas neki?

[link] ilyet vettem, csak sokkal nagyobban.


2012. márc. 11. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehogy húzogatósat játssz egy fogváltós kölyökkel!! Adj neki tömör gumijátékokat, amiket rágcsálhat, de a húzogatással kirántod a fogait illetve eldeformálódnak a frissen kibújt fogak is.
2012. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Az én dokim is ezt javasolta. Az egyik kutyám már 6 éves a másik pedig 9 hónapos. Nem volt semmi gond. Most is szoktak még vele játszani.

Igaz én nem ilyet vettem az én dokim azt mondta hogy egy kisebb törölköző is jó erre a célra.....

2012. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ártalmas ha csak rágja fogváltás időszakában.

De húzogatósat nem játsz vele most....

2012. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Meg se fordult a fejemben, hogy húzogatósat játsszak vele, csak apportírozunk meg rágcsálja egy kicsit.

2012. márc. 11. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!