Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran szabad vinni...

Milyen gyakran szabad vinni vízközelbe a kutyát úszni?

Figyelt kérdés
tudom h a bőrének és szőrének árt ha sokat van vízbe,így érdekelne h szerintetek milyen rendszeresség az ami nem árt neki túlságosan?
2009. jún. 10. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Milyen fajta?
2009. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem olyan másfél hetente lehet vinni.
2009. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hali egy AmStaff 10 hónapos! még nem úszik csak harapdálja a vizet,meg addig megy bele amíg a lába leér,de szeretnénk együtt bemenni vele úgy biztos utánnunk jön és úszkálna!!! de így is nagyon cuki teljesen megbolondul ha parton vagyunk olyan boldog!!! és olyan jólesik nézni mikor így örül,de nem akarunk neki baj későbbre így nem akarjuk túlzásba vinni,ezért kérdezem!!! szereti nagyon a vizet!!! köszi a gyors reagálást,válaszokat! várom továbbra is
2009. jún. 10. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

annyiszor amennyiszer tudod,amennyiszer nem zavarod pl a horgászokat ,stb.

a folyóvizek tisztábbak, az állóvíznél ( nem bányató ), meg a bányatavaknál figyelni kell az algásodást a parton.

szerintem nem ártalmas ,sőt jót tesz a kutyának az úszás .

a labradorok ,ha lehetne ki sem jönnének a vízből :):)

úgyhogy csak hajrá.

2009. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem van labradororom is .. szinte napi szinten uszunk ... nem hiszem hogy ez ártana a bőrének

talán néha (hetente 1x) fujd le egykis nercolajjal a szőrét ...

2009. jún. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A hideg viz nem tesz jót az izületeinek (télen ne nagyon ússzon).

Fürdetni nem szabad sűrűn de az úszás az más. Annyit vidd vizbe amennyit csak tudod. :-))))))

2009. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam eddig a csúcs egy cocker spánielem volt. Mindennap lementünk a Szamosra és fördött úszott, Métereket tett meg a víz alatt úszva mint a vidra.

A mostani kutyám is egy csúcs. Egy csau csau. Úgy fél a víztől,mindha az vitriol lenne. Bele nem lépne...

2009. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem árt neki a gyakori fürdés.

Csak a fürdetés amikor samponnal mosod.

A természetes viztől nem lesz baja a bundájának, nem szárad ki a bőre.

Meg szép fényes a szőre is.

Az én kutyám fürdés után még pakolást is használ ... halba hempereg :/

2009. jún. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akár naponta is viheted úszni, semmi baja nem lesz és a legtöbb kutya nagyon élvezi a pancsolást, úszást, főleg melegben! :)
2009. jún. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!