Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya lenne az...

Milyen fajta kutya lenne az ideális?

Figyelt kérdés

Ezek a tulajdonságok a legfontosabbak talán:

- Udvaron tartható télen és nyáron is.

- Közepes vagy nagytestű de csak annyira hogy megbírja fogni a pórázon egy 16 éves fiú.

- Jól kijön más kutyákkal illetve számára idegen emberekkel az én jelenlétemben.

- Napi 2 rövid illetve 1 hosszabb séta kis játékkal elegendő mozgás neki.

- Nem kell kifejezetten házőrzőnek lennie de ha valaki beakar mászni vagy ilyesmi azért ugat és elkergeti.

- Mindenképpen olyan fajtát szeretnék ami nem annyira gyakori de néhol előfordul. pl: Husky vagy ilyesmi.


Előre köszönöm a válaszokat a helyesírási hibákért illetve a veszők hiányáért meg elnézést de elég késő van már nekem :)


2011. aug. 12. 02:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bernáthegyi.
2011. aug. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
esetleg menhelyi kutya? Biztos ott is találsz az igényeidnek megfelelő kutyust.:)
2011. aug. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hovawart.

Nekünk is az van,és sétán meg tudom "fogni".

De szerintem is nézz körül a menhelyeken.;)

12/L

2011. aug. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a Husky nem tud ugatni....
2011. aug. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 nvikka válasza:
szamojéd spicc....nagyon inteligens állat..elég erős hangja van úgyhogy biztos elkergeti az emberkéket!nagy bundája van úgyhogy télen biztos nem fog fázni kint
2011. aug. 12. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
menhelyi kutya
2011. aug. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha jól van szocializálva és nevelve a kutya akkor bármilyen fajta jó. A Husky nem nektek való annak több mozgás kell. Igazság szerint és nem nagyon tudok közepes testű fajtát aminek ennyi mozgás elég. Szerintem inkább vegyetek egy tacsit vagy ilyesmit.
2011. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
BOXER :) A megjelenése miatt nem sokan fognak összepajtizni veletek, DE csak a külseje alapján ne ítéljünk, a boxer nagyon bújós, érzékeny kutya imádja a gyerekeket, más kutyákat is :) Viszont ha tényleg komolyabb "támadás" lenne a házatokra nézve, akár élete árán meg tudja védeni a gazdáját. :)
2011. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Kinológus vagyok ha írsz nekem privátot akkor még egy pár kérdést fel kell tennem és választunk neked egy jó kutyát. Ez a kedvenc kérdésem én kösz!
2011. aug. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

labrador retriever

[link]



[link]



[link]



[link]



[link]

2011. aug. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!