Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkie kutyáról mi a véleménye...

Yorkie kutyáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Fajtatiszta Yorkira gondolok

2012. márc. 12. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
terrier....és ezzel összefoglaltam a véleményem...
2012. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
korcs
2012. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Egy tökéletes kutya. Akármilyen helyzet elé állítom, mindenben helytáll. Okos is, én például 10 hetes korára megtanítottam az egyik kutyámnak az ülni és feküdni parancsszót.

Ha helyesen, következetesen neveled, nagyon jó, okos, belevaló kutya! Terrier, tehát hűséges társ, mindent megtenne a gazdájának, viszont mérete ellenére nagyon is sok rejlik a kiskutyában! Kergetőzik, ás, úszik, kompakt kis kutya. Nem hullik a szőre!!

Viszont csak megbízható helyről vegyél, mert könnyen előjöhet a fajtabetegségei közül valamelyik. Ne higgy azoknak, akik beteges kutyafajtának hívják! Minden kutyafajtának vannak komoly fajtabetegségei!!!


4 yorki és 1 amstaff kutya boldog tulajdonosa :D

2012. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Szép, karakán, szívós.
2012. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Makacs, önfejű, hisztis, ha nem neveled meg rendesen a fejedre nő és igazi hárpia lesz,de ha rendesen oda figyelsz rá akkor igazi kis tünemény. Nagyon okosak,játékosak nekem a legjobban az tetszik,hogy úgy örül,hogy rázza magát és futkároz nagyon aranyosak. Elég hiperaktívak, de nagyon gyorsan meg lehet tanítani bármit és nem korcs,ahogy a 2 válaszoló írta. Igazi kis személyiségek mint bármilyen más kutya.
2012. márc. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aranyos, de makacs jól meg kell nevelni, nehogy elkényeztetett kis hárpia legyen belőle. Én nem vagyok oda érte, a nagyobb kutyákat jobban szeretem, de elismerem, aranyos.
2012. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az igaz, hogy makacs, és alkalmisüket. De nekem is van, és akármilyen rosz dolgot csinál, nem tudom leszídni, olyan aranyosan néz a szemeivel!!!!!!!!!
2012. márc. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van , nem cserélném el semmilyen más díjnyertes kutyára sem , de ami igaz az igaz:megvan az előnye és a hátrány is , mint minden más kutyánál.:)
2012. márc. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!