Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 éves malamut szukát nem...

7 éves malamut szukát nem késő még ivartalanítani?

Figyelt kérdés
Nagyon féltem őt az altatástól, de már 2x volt álvemhes, a szövődményektől még jobban félek.
2012. márc. 13. 11:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
7 évesen még semmi gond. nyugodtan csináltasd meg a műtétet. Sokkal jobb mintha gyulladtan, legyengülve kéne azonnal máteni,mert az a veszélyes.
2012. márc. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás sosem késő. :) Vidd el nyugodtan, nem lesz semmi baja.
2012. márc. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rotis_lány ***** válasza:
Én azt ajánlom, csináltass egy vérképet a műtét előtt. Ha az értékek rendben vannak, akkor kicsi az esélye az komplikációknak.
2012. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat! Kérek dokitól időpontot.
2012. márc. 13. 11:37
 5/10 anonim ***** válasza:

az altatásnál szívprobléma az egyetlen veszély, de azt nem látod vérképből, csak egy szív utrahangból.

De a doki hallaná is,tehát ne aggódj

2012. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Rotis_lány ***** válasza:
Szerintem nem csak a szívprobléma az egyetlen. Ott van még a vese és máj is, ami elég nagy kockázatot jelent.
2012. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

bocs, vese, máj probléma nem altatásnál gond.

A vérkép jó dolog, én évente csináltatok a kutyáimnakés egy teljes kivizsgálást is,de semmi köze az altatáshoz.

2012. márc. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Rotis_lány ***** válasza:
Dehogy nincs köze hozzá. Nézzél utána ha nem hiszed. Vagy kérdezd meg az állatorvost.
2012. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Amarok ***** válasza:

Javaslom ne gondolkozz , csináltasd meg a műtétet!

Az ivartalanítás mint műtéti beavatkozás kockázattal jár , de ha van egy alapos és lelkiismeretes állatorvosod akkor a beavatkozás előtt amúgy is alaposan kivizsgálja a kutyát!

Én már több malamutomat ivartalanítattam , és mindig rendben ment a dolog.

2012. márc. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem megcsináltatjuk, szorítsatok hogy jó legyen minden, írok majd hogy hogy van a kislány.
2012. márc. 14. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!