Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok neveket egy fehér...

Ajánlanátok neveket egy fehér kislány pulinak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Alma, Elza, Akela, Cherry, Hófehérke, Jázmin, Kira, Manó,Mini, Gyémánt, Szikra, Gyöngy, Sába, Zápor, Zafír

Nekem ezek nagyon tetszenek! :)

2012. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Várom még a tippeket.

Azt elfelejtettem írni, hogy valami egyszerű kellene, mert van egy másfél éves kisfiam, és olyan név kellene, amit ő is ki tud majd könnyen mondani.

2012. márc. 14. 12:44
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Kókusz, Hógolyó, Zara, Zira, Téra Ezek olyan csajszis nevek. De szerintem az első kettő a neki való:)
2012. márc. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Heki :) Nekem ez volt a kiskutyám neve. A plüss kutyámé akarom mondani. Én neveztem el amikor 1 éves voltam. ^^
2012. márc. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Zsebi, Tobi, Cuki, Répi-Répa, Gyilkos, Kokuszgyolyó, Bogyó, Bogi, Dobi, Debi, Ari, Hógyolyó, Lizi-Liza,
2012. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem illő lenne neki magyaros nevet adni és nem ilyen tömegnevet pl. Cuki,Fifi,Topi stb. Nem illik egy magyar pulihoz.itt nagyon jók vannak: [link] de nekem nagyon tetszik a Hattyú,Csipke ezek még a színe miatt is jók lehetnek de nagyon szép az Ékes név is.
2012. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csacsa11 válasza:
Én mindig azt a nevet adom a kutyámnak ahol fröccsentteték! Ha utcai vegyes akkor legyen UV a neve!
2012. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mimi,Fifi.Több nem jut az eszembe.:-)
2012. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csacsa11 válasza:
Csonti :)
2014. nov. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!