Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ettől lehet baja? Megtudja...

Ettől lehet baja? Megtudja emészteni?

Figyelt kérdés
Játék közben szétcincált egy plüssét a kutyusom és megette belőle a szivacsot. Túl gyorsan történt ahhoz, hogy megtudjam akadályozni!:(
2012. márc. 14. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Szivacs, szivacs. ..Várj egy két napot. Nézegesd az ürülékét, ha vannak enne szivacs darabok akkor meg tudja emészteni. Figyeld a viselkedését, ha inkább csak fekszik és kedvetlen, nem akar enni, inni, és a hasát nézegeti esetleg, akkor görcsöl a hasa és akkor irány az orvos. De szerintem zavartalanul átmegy rajta. Az én kutyám egy nejlon zacskót evett meg és az is kijött belőle, úgyhogy egy kis összerágott szivacsdarab szerintem nem okoz neki gondot.
2012. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 1 pár zoknit evett meg.

Ahogy előttem is írták, figyeld, ha nem változik semmi, akkor nincs gond, ha kluttyog a hasa, kedvetlen, csak fekszik, nem tudod kizökkenteni, akkor irány a doki.


Mekkora a kutyus és mennyi szivacsot ehetett meg?

2012. márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém máskor a sípolós műanyag játékát ette meg. ( Túl életszerűre sikerült a kolbász ) Nem bírta megemészteni ezért kihányta. Szóval nem hiszem, hogy a hányásnál nagyobb baja lenne. De ha valóban kedvetlen,nem eszik akkor irány a doki.
2012. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Figyelem, figyelem.:) Remélem nem lesz baja. Hát ezek a kutyuk már csak ilyenek!:)) Kistermetű, max. 30 cm a kutyus, a szivacs nem volt olyan sok, hogy mondjam... talán egy kisebb szilva méret lehetett :D :D Bocsi, hirtelen nem jutott más az eszembe, amihez hasonlítani tudtam volna.
2012. márc. 14. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod.

-Egy korábbi válaszoló

2012. márc. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond :)
2012. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem valószínű, hogy gond lesz belőle-viszont egy intő jel volt,a kutyus el kéne kezdeni kicsit többet mozgatni, tudatosan és következetesen nevelni!
2012. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!