Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A szánhúzó kutyák (pl.husky,...

A szánhúzó kutyák (pl.husky, samoyed) nincs melegük nyáron?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 22:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem délután kettőkor kell őket futni vinni, az biztos.
2012. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
szerintem nincs, mert levedlik a szőrük egy rétegét...sok vizet kell nekik adni nyáron! :D
2012. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ezek több generációsan ezen az éghajlaton tenyésztett kutyák.. teljesen jól bírják
2012. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
De, melegük van. Némely fajtánál kissé jobban. Ezt tudva kora reggel és este érdemes sétáltatni, futtatni őket. És ami a legtöbb más fajta kutyának is bejön, lehetőséget adni napközben fürdésre .
2012. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked nincs meleged nyáron 40 fokban? De. Viszont nem halsz bele, ahogy ők sem.
2012. márc. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat. És mely szánhúzó kutyáknak van kevésbé melegük?
2012. márc. 16. 08:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel szánhúzó kutyák, ezért olyan területen lettek kialakitva, ahol tél van meg hó, vagyis Szibéria, Alaszka.. Szóval egyformán birják a meleget, nincs igazán különbség, mindegyiknek nagy bundája van, ha olyan kutyát akarsz, ami nagyon birja a meleget felejtsd el a szánhúzókat...

Amúgy szerintem nincs velük nagy gond, kell nekik hűvös hely, mindig friss viz, meg nagyon szeretnek fürdeni, elviheted ha van közelben tó, vagy otthon.

Persze ne a délutáni órákban menjetek sétálni, de ezt egyik fajtának sem ajánlatos, mert mindenkinek melege van 30-40 fokban, még nekünk is. Vidd reggel, meg este és kész.

2012. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a válaszokat!:)
2012. márc. 16. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk huskynk van és amint kitavaszodik, onnantól kezdve a napon fekszik és napozik. 30 fokban is.

Szerintem szereti...különben miért tenné?


Ha megunja, van neki kint fürdőkádban víz. Hea szükséges Ő maga bele áll. Bár elég ritkán, de közben így le szokta hűteni magát. Mint minden kutyának neki is folyamatosan kell biztosítani ivóvizet.


Szóval szerintem tökéletesen jól bírja az itteni éghajlatot, legalábbis a miénk biztos :)

2012. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A miénk is nagyon jól birja, ezért is nem értettem, azt aki azt irja, hogy nem, meg csak szenvedtetjük ebben a éghajlatban. Mástól is hallottam már, hogy a huskyja imád napozni.:) A miénk is szokott.:D
2012. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!