Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kerítést ajánlotok egy...

Milyen kerítést ajánlotok egy husky-nak?

Figyelt kérdés
Nyárra nagy valószínűséggel veszek egy husky kölyköt, de még nincs megcsinálva hátul a kerítés, és nem tudom mivel lenne érdemes. Mert lehet, hogy a fát szétszedné, a sima drótkerítést megmássza. Én esetleg palára gondoltam, de az esztétikailag nem a legjobb. A fa meg drága. De az ártól függetlenül Ti mit ajánlanátok?

2012. márc. 15. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármit, amin nem tud helyből kiugrani. Ha sétáltatod és ivartalaníttatod, esze ágában sem lesz kimenni.
2012. márc. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha hátul van, akkor miért nem jó a pala? Nekünk is az van, és tökre szép:) De esetleg, építhetsz egy szép téglakerítést is.
2012. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első válaszoló. Az a gáz, hogy kb az összes szomszédság kertje sincs elkerítve. Tehát járkálhat össze-vissza, ami nem a legjobb mert vannak eléggé agresszív kutyák (akik meg vannak kötve természetesen)...

Második válaszoló. Igen. Jónak hangzik a pala. Esetleg nem tudod, hogy nagyjából milyen árban forog? Vagy esetleg egy linket a küldenél.

Am a téglakerítés nem a legmegfelelőbb, mert a kertünk lejt és megállna a víz...

2012. márc. 15. 16:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Az miért gáz, hogy mások kertje nincs elkerítve? Épp arról van szó, hogy ti csináltok kerítést, nem?
2012. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van olyan pala is, aminek az egyik oldala eleve festett. Mi is ilyet vettünk, mert árban kb. ugyanannyira jött ki, mintha mi festettük volna le, és egyébként sem volt kedvünk festegetni. Őszi lomb színű, szerintem jól mutat.
2012. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aládolgozni azért valamivel biztosan kell, mert ha nem mászik át rajta, akkor alatta ás majd át.
2012. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó a pala.

De egyébként meglehet neki tanitani, hogy ne szökjön el. Jó persze azért valamilyen kerités legyen..:D

A mi keritésünk nagyon alacsony, de még próbálkozása sem volt az elszökésre, meg megvan neki tanitva, hogy nyitott kapunál sem szabad kiszöknie, nem is teszi.:)

Ja és ásni sem ássa ki magát meg semmi ilyesmi, de persze sok minden függ, hogy épp milyen egyedet fogsz ki, meg természetesen a nevelésétől, mennyit foglalkozol vele.

2012. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen a válaszokat.

És szerintetek miből, vagy hogyan lehetne kaput is csinálni? Mert hogy a kertbe ugye csak ki kell menni, stb... De sz'tem palából nehéz lenne, vagy nem tudom.

2012. márc. 15. 19:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Jah és kb milyen magas palák vannak? Meg mennyi db-ja?
2012. márc. 15. 19:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem szamijaim vannak. Kölyök korban mindegyik meg akarta nézni, mi van a szomszédban. :-) Volt rá példa, hogy sikerült átásniuk magukat. Szerencsére a nagynéném lakik ott, így nem lett abból balhé, hogy összemászkálták a virágágyásokat.
2012. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!