Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lenne ideális?...

Milyen fajta lenne ideális? Van egy goldenem (kan), szeretnék egy középtermetű (kb mint a goldi) kutyát, lehetőleg fajta tisztát. Hely van, időm lenne rá is. Gondoltam egy rotit, de sokan mondták,6 éves korára meghülyül. Nem tudom, milyen lenne jó.

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A rottweiler teljesen jó választás...ha megfelelően neveljük.! Nekem is van és volt is...nagyon játékos és okos kutyák. Persze ha rosszul bánunk vele jó,hogy meghülyül.! Itt minden csak nevelés kérdése.
2012. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!A te kutyád mennyi idős? Törzskönyveset vettél? Vagy van MO-on Rottweiler fajtamentők?
2012. márc. 16. 16:58
 3/7 petrusi ***** válasza:
Közép schnauzer.
2012. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Közép Schnauzerek nem tetszenek,de köszi! :)
2012. márc. 16. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok.: két hónap és 8 éves lesz. Az előző rotim sajnos évesen meghalt...rákos lett. A mostani is imádja a gyerekeket,nem törzskönyvezett és nagyon játékos.
2012. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Golden mellé venném,ha kan lenne gondolom lenne verekedés :/ Már jártam ebbe a cipőbe,igaz 2 tacskóval.Nem szeretném megismételni nagyba.
2012. márc. 16. 17:09
 7/7 anonim ***** válasza:
*Első.: én 8,5 éves keverékhez hozattam és nagyon jóba vannak most is.! Össze kell őket szoktatni : )
2012. márc. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!