Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez az állapot még menthető?

Petrusi kérdése:

Ez az állapot még menthető?

Figyelt kérdés
Van egy schnauzer szukám, 2 éves, 1 éven keresztül nyírva volt. Nem az én hibám, 3 kozmetikusnál jártunk, mindegyik azt ígérte, hogy trimmeli. Mondhatom, egyik silányabb munkát végzett, mint a másik. Most csak kíváncsiságból a hátán egy pici részt megtrimmeltem, és az a szőr, ami kinőtt, szálkás volt. Arra lennék kíváncsi, hogy még meglehetne próbálni tisztességesen trimmelni?
2012. márc. 16. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

keress egy jó kozmetikust, merre laksz??


én Gödöllőn és ahova mi járunk kozmetikába nagyon jó,bár nekem bichonom van de itt nyírják meg a legszebben..ha itt laksz a közelbe és kipróbálnád akkor írj privátba és megadom a számát :)

2012. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szőrminőségtől függ ha nem jó a minősége akkor bőrig le kell szedni az egészet és hagyni újranőni (a bőrig alatt értem, hogy teljesen kopaszra nulla szőrrel) sajnos hozzánk sok kutyát hoznak azután, hogy több kozmetikus elcseszte és van szőr amit már nem lehet menteni és tényleg mindet kézzel ki kell szedni...borzalmas látvány, sok gazdi nem is vállalja és inkább nyírják tovább...


Ha szálkás szőr nő alatta az biztató! lehet menthető lenne

2012. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze,még nem késő. Ha mostantól már trimmelve lesz,akkor durvulni,szálkásodni fog a szőre.
2012. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem,mert a nyírástól megváltozik a szőr minősége.Egyébként azért a trimmelés és a nyírás közti különbség eléggé szembeötlő.
2012. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A következő kozmetikusnál maradj bent, és ha nyírógépet látsz a kezében, távozz fizetés nélkül.
2012. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekünk nagyon jó kozmetikusunk van, nem tudom merre laksz, de ő tuti, hogy 100%-os munkát végezne vele, rá sem ismernél! Ha írsz privit, szívesen megadom a számát.
2012. márc. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hivatalos verzió az, h ha egy kutya akár életében csak egyszer is nyírva volt, akkor soha többé nem lesz trimmelős a szőre. Igazából még megmenthető, de nagyon hosszú idő alatt, és nem 100%, h tényleg siker lesz a vége.
2012. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha bőrig kitéped akkor teljesen új szőre nő ami folyamatosan tépve lehet jó...csak ezt nem tanítják ;) sokak szerint állatkínzás kategória... gyakorlatilag én már találkoztam vele sokszor
2012. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Békéscsabán lakom. Köszi a válaszokat. Ha Békés megyében tudnátok jó kozmetikust, azt megköszönném.
2012. márc. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!