Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomat altatták és...

A kutyusomat altatták és nemrég ébredt fel de nagyon zaklatott! Mikor szűnik meg ez az állapot?

Figyelt kérdés
Elvágta a lábát a kutyim és utána neki is futott egy oszlopnak...Elvittük orvoshoz és elaltatták amíg összevarrták a lábát! Most itthon van és nagyon zaklatott, nyüszít remeg, rángatózik nagyon pánikba van esve ráadásul még sok testrésze nem tud mozogni! Nagyon rossz ránézni, rögtön sírhatnékom lesz! Azt hiszem azt se tudja hol van és minket sem ismer meg! A hátsó lábait nem nagyon tudja még használni de az elsőkkel már megy előre! Meddig tart még?!
2008. nov. 30. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, milyen rossz ezt látni, volt altatva az én kutyám is. Az a legrosszabb, hogy még elmagyarázni sem tudod neki, hogy nincs baj, ez el fog múlni... :(

Legyél mellette, nyugtasd, ne hagyd még menni, mert nincs még egészen magánál és baja is eshet. Pár óra múlva sokkal jobb lesz a helyzet, de addig próbáld nyugtatni és vigyázz rá!

2008. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi...Szegénykém...Mikor lehet neki enni adni? Mármint a kábulat miatt attól félek h nem bírja lenyelni a kaját...:S
2008. nov. 30. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a kutyusom előttem halt meg, úgy hogy nem engedte hogy megsimizzem, mert megharapott. Nyugi, a tied jobban lesz estére!
2008. nov. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Altatás után előfordulhat remegés, vagy hányás. Ezek altatás után 4-5 órával elmúlnak.


Olyanról viszont hogy nem ismerné meg a gazdáját még nem hallottam.


Ilyen neurológiai tüneteket az altatás elvileg nem okozhat. Talán az oszlopnak szaladás okozhatott egy kis agyrázkódást. Ezt vizsgálták?


Egy kis nyugalom, meleg és csend jót tehet neki, de ha hamarosan nem múlnak a tünetek (még a mai nap folyamán) vissza kellene vinni az orvoshoz!

2008. nov. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Evéssel kapcsolatban: Először csak vizet kapjon, ha önállóan ivott és nem hányta ki akkor kb. egy óra múlva meg lehet próbálni valami könnyű, kevéssé darabos ételt.
2008. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2008. nov. 30. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:

lassan nelöször itatni, majd mikor már magához tér szegényke akkor enni adni neki, az altatás nagyon sok állatnál, ugyanugy ahogy embernél máshogy jön elö, van aki hamarabb kel, van aki késöbb, pár ora, de lehet már ez el is mult / nézem az idöt mikor feladtad a kérdést /

utána már lehet adni enni, de odafigyeléssel, sok szerencsét, és örülök, hogy jol lesz a kutyád :D

2008. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!