Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett vele?

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

a kutyámnak van valami a szemével :S

beesett a szeme és nagyon váladékozik és sokat pislog,gyorsan

az a baj hogy a szüleim most nem tudják őt állatorvoshoz vinni úgy hogy itthonról kell segíteni neki

kentük már neki szem kenöccsel és van itthon olyan visin cseppünk

mit tegyek??


2012. márc. 17. 10:04
 1/7 anonim válasza:
100%
Én esetleg a kamilla teát próbálnám meg rá (persze ízesítés nélkül). Az fertőtlenítő hatású.
2012. márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Mindenképp vigyétek el állatorvoshoz, mert megvakulhat, vagy begyullad neki és elfertőződik, belepusztulhat! Kérjetek részletfizetést, egy lelkiismeretes orvos belemegy. Most még nem olyan súlyos az állapota, de ez egyre romlik, magától nemigen múlik el. Nagyon beüthette, megharapták... Ne hagyjátok szenvedni szerencsétlent, felelősséget vállaltatok érte, mikor magatokhoz vettétek!
2012. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Próbáljátok kamilla teával borogatni.

De jobb volna minél előbb orvoshoz vinni mert komoly baj is lehet belőle. Ha nem tudtok rögtön fizetni akkor kérjetek a dokitól részletfizetési lehetőséget vagy ha jobban is ismeritek akkor mondjátok, hogy most nem tudtok de később fizettek.

2012. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bozsikrisz ***** válasza:
100%
Valószínűleg kötőhártyagyulladás. Múlt héten voltam a saját kutyámmal állatorvosnál, és kutyakozmetikusnál, és mindketten megnézték a szemét. Aztán rákérdeztem, hogy miért, és mondta a lány, hogy a szeles idő miatt most gyakori a kötőh.gy.
2012. márc. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, most miért kellett lepontozni, amiért azt javasoltam, mindenképp próbálja megnézetni orvossal, akár részletfizetésben megegyezve? A távgyógyítás a TV-jósok módszere, bármitől lehet...
2012. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kérlek szépen azért mert a kerdesemben feltüntettem hogy nem lehet állatorvoshoz vinni

az okát pedig nem az okozza hogy nincs pénzünk hanem az hogy a kutyám teljesen meg van nevelve de ha állatorvost lát mindenkit ki akár nyírni

2012. márc. 19. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor kérj nyugtatót az állatorvostól (embernek való nem jó), és vidd el úgy. De még jobb, ha házhoz hívod, megbeszéltek egy időpontot, addigra benyugtatózod. A házi praktikák veszélyesek lehetnek.


Mégis mire gondoltál volna a helyemben? Én anyagiakra, de bocs, hogy segíteni próbáltam, többet nem teszem... Szegény kutyádat sajnálom csak.

2012. márc. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!