Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy Yorkshire...

Nagyon szeretnék egy Yorkshire terrier kutyát. De asztmás vagyok és pár családtagom is. Azt halottam nem nagyon hullik a szőre, ez igaz? Ti vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2012. márc. 17. 16:23
1 2
 1/12 Bozsikrisz ***** válasza:
77%

Nem javaslom. Még ha allergia lenne, arra azt mondom, hogy talán az ő szőrük nem vált ki olyan heves reakciót, de az asztma súlyosabb. Nem kísérleteznék a családoddal, és egy kutyát sem szabad kitenni annak, hogy "vagy beválik, vagy nem"

Persze a puding próbája az evés...nincs yorkis ismerősöd? Tölts el velük néhány órát, aztán látod, hogy hogyan reagál a szervezeted.

2012. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2012. márc. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 17. 16:54
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Szia! Én asthmás vagyok, és 4 db yorkim van. Hipoallergén, nem hullik a szőre esetleg egy nagyon nagyon picit tavasszal és ősszel, amit észre sem veszel. Nálunk egyáltalán semmi gond sincs.


Persze ha valakinek allergiás-asthmája van és épp allergiás a kutyaszőrre, akkor persze nem ajánlom, de ha másra, vagy terheléses asthmátok van akkor oké.

2012. márc. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked mien asztmád van?
2012. márc. 19. 08:47
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

Szia:)

Asztmás vagyok elég erősen, és allergiás a kutyaszőrre.

Direkt azért vettünk yorkit mert az ő szőre nem hullik és hipoallergén.

Már egy éve megvan a kutyus de azóta egyszer sem volt rohamom meg nem is tüsszögök, szóval én nagyon szívesen ajánlom bár nem tudom mennyire vagy asztmás de ha nekem nem volt bajom neked se lesz:)

Régebben voltak kutyáink, egy tacskó és egy keverék ha a közelükbe mentem folyamatosan vakaróztam és tüsszögtem, de a yorkinál semmi bajom nincs:)

sok sikert szerintem érdemes venned:)

2012. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sokat segítettél! :)
2012. márc. 20. 14:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia a #4es vagyok, nekem terheléses asthmám van
2012. márc. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy nekem is.
2012. márc. 23. 13:25
 10/12 anonim válasza:
Szia! Én "csak" allergiás vagyok (mondjuk az eléggé súlyosan) és semmi bajom nincs a yorkimtól együtt alszom vele és még igy sem. a családomban is vannak asztmások és eddig nekik sem volt semmilyen panaszuk. szóval én bátran ajánlom!!:)
2012. ápr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!