Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhász kölyök színe...

Egy németjuhász kölyök színe mennyire zsákbamacska?

Figyelt kérdés
Megmagyarázom, egy példával. Egy ismerősöm vett egy kölyköt, direkt világosabb színűt, mert nem akart sötétet. Erre mire megnőtt, tök sötét lett. A testvére meg sötét gombóc volt, az meg sokkal világosabb lett felnőtt korára! Ezt kis korban ennyire nem lehet látni???
2012. márc. 17. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán lehet megmondani még ha anya apa világosabb akkor is lehet ,hogy az ő szüleikből visszaüthet egy sötétebb árnyalat. Pl nekem most Német juhász keverékem van volt szürke barna világos barna fekete és most megint elkezdett befeketedni.Kb másfél éves korába válik el ,hogy milyen színe is lesz nekem ezt egy tenyésztő mondta.
2012. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A fenébe! Akkor csak imádkozni lehet...
2012. márc. 18. 07:35
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk csak a lábain világosabb, az is lehet még nagyon világos?
2012. márc. 18. 07:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon világos nem biztos ,de volt olyan is hogy 9 hónaposan még majdnem tiszta fekete volt a kutya inkább hasonlított egy kócos pulira mint német juhászra és gyönyörű ordas lett belőle. :)
2012. márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen volt 8 hetesen:

[link]


Ilyen lett 1,5 évesen:

[link]


Azóta sajnos nem láttam :'(

2012. márc. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát ez hihetetlen, ahhoz képest, hogy a fején szinte csak a szemöldöke világosabb, mintha a negatívja lenne a másik képnek..... abszolút nem lehet tudni ezek szerint :(((

Na mindegy, remélem, szépet választunk. Köszi

2012. márc. 18. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!