Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te mennyi idő alatt spóroltad...

Te mennyi idő alatt spóroltad össze a kutyád árát? Milyen fajta? Mennyibe került? Milyen célra?

Figyelt kérdés
Tudom nem nagyon illik ilyet, de most én is elkezdenék spórolni egy jó kutyára a fajtát pontosan még nem tudom, mert több is tetszik
2012. márc. 17. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
collie, 100 ezer diák munkából 1,5 év alatt hoztam össze ( csak nyáron dolgozhattam és enyhén szólva nem voltam túlfizetve) hobby célra vettem, most 6 éves :)
2012. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én még azt sem tudom milyet szeretnék, de vannak elvárásaim a kutyával szemben:(ha megkérhetlek benneteket ajánlanátok valamilyen fajtát)

ne pörögjön egész nap,de legyen mozgás igénye, ne legyen az a lusta, komótos fajta

legyen jó társ, családi kutya, de ÖV-zni is szeretnék vele

ne legyen egygazdás mint pl. egy dobermann

nagy, óriás testű legyen szőrzet mindegy

2012. márc. 17. 23:02
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
én befogadtam az utcáról.INGYEN.
2012. márc. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
border coolie,boxer,labrador,angol bulldog...az a baj nagytestűeknél fontos a mozgás nagyon! náluk kicsit kevésbé..
2012. márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy gondoltam a kis mozgás igényt hogy beérje napi 1-1,5 órával hanem, hogy ne legyen olyan mint egy collie például, mert azok egész nap tudnának pörögni
2012. márc. 18. 00:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Németjuhászt ajánlanám, megfelel a feltételeidnek.

Én 25e Ft-ért vettem az egyik kutyámat , a másikat pedig 10e Ft-ért(németjuhászok).Az öregebbik kutyámnak nem álltak a fülei 5 hónapos korában így a tenyésztője 10e Ft-ért odaadta, ő családi kutyának lett véve de elkezdtem vele kutyasuliba járni és megtetszett a HPO sport.A második kutyámat pedig direkt emiatt a sport miatt vettem mivel az öreggel versenyezni már nem tudok , a picit már teljesen másképp nevelem és szeretnék vele versenyezni is majd a jövőben.

2012. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"border coolie,boxer,labrador,angol bulldog...az a baj nagytestűeknél fontos a mozgás nagyon! náluk kicsit kevésbé.."


Náluk kicsit kevésbé?:|

A border collie hiperaktív, hát én csak tom, mert bc gazdi vagyok.

2012. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah ne haragudj:)) csak felettünk a 10.en lakik 2 BC és olyan kis lomhának tűnnek:) de akkor tévedtem :)
2012. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!