Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS,4 éves kutyát örökbefogadn...

SOS,4 éves kutyát örökbefogadni? Vélemények?

Figyelt kérdés
Lenne lehetőségem örökbefogadni egy 4 éves boxert. Nagyon szeretem a fajtát, de eddig minden kutyám kiskutyaként került hozzám, és én nevelhettem olyan felnőtté, amilyenné szerettem volna. Nem tudom merjek e belevágni, nagyon szeretnék boxert, és talán még jobban is tenném, ha nem kölyök kutyát vásárolnék, hanem egy viszonylag "megkomolyodott" felnőtt ebet. De természetesen bennem van a félsz, hogy mi van ha a már belerögzült rossz szokások felszínrejönnek, és nem bírok vele. Nem mintha nem bíznék magamban, hiszen már van kutyám, több is. Épp e miatt is aggódom a felnőtt kutya ideköltözése miatt, mert az enyémek jól szocializáltak, és elfogadnák az új tagot, de mi van ha ő lesz velük agresszív? Várom a válaszokat, véleményeket, mit gondoltok? Ti belevágnátok ha lenne lehetőségetek rá?
2012. márc. 17. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Bele vágnék mert:

Valamennyire át lehet nevelni, ha antiszoc vannak rehabilitációs lehetőséget

2012. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

Naná! Sőt, kifejezetten ilyen korú kutyákat nézek a menhelyek honlapjain, igaz más fajtát.

Ne félj, bízz magadban és bízz az új kutyában. Képzeld, ha senki nem fogadna örökbe kutyát, csak azért, mert már idősebb. Nem lesz gond:)

2012. márc. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én napra pontosan egy 4 éves kan kutyát fogadtam örökbe pár hónappal ezelőtt. Kb 10 éves koromtól fogva szerettem volna egy shar peit (most 20 vagyok). Sajnos most jött csak el az ideje és szerencsére kaptam egy lehetőséget és azonnal éltem vele, úgy h mellette van egy szuka kutyánk! Nem bántam meg, kicsit nehéz vele, de még nevelhető! Szerintem fogadd örökbe!
2012. márc. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!