Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhászról vélemények?...

Német juhászról vélemények? Mennyire könnyen idomítható? Kan vagy szuka? Mennyire jó házőrző?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon könnyen tanulnak. (legalábbis az enyém)

Hát hogy kan vagy szuka legyen ez sok mindentől függ. De ha ivartalaníttatod akkor tök mindegy. Nekem kan van.

Az enyém nagyon jó házőrző. Maximálisan megcsinálja azt ilyen téren ami tőle telik. De tényleg őriz és nem ugat össze vissza mint a legtöbb kutya. Általában éjszaka aktívabb..... De hát ekkor jobb is kell, legalábbis nálunk állatok mellett....

2012. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nem idomítottam német juhászt, így ezt nem tudom. Viszont , ha megfelelő alomból veszed, szívesen tanul a gazdájától. Sőt.. elvárja, hogy feladatokat adjál neki. A házőrzés is egyéni képesség. Vannak hízelkedős, mindenkit szerető nj-k és van az ellentétje is. Közte pedig sokféle természetű.
2012. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy jó helyről származó német juhász, amivel eleget és megfelelő módon foglalkoznak, könnyen tanítható (ezt az idomítás szót felejtsük már el, nem cirkuszban vagyunk), és jó házőrző is. Viszont nem lesz magától csodakutya, rengeteg időt és energiát kell beletenni ahhoz, hogy beváltsa a hozzá fűzött reményeket.
2012. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!