Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó a Golden Retriever?

Jó a Golden Retriever?

Figyelt kérdés
Négy szobás panel lakás, elég nagy...első kutya lenne, vannak gyerekek, de mind nagyon szeretnék. Letudnánk minden nap fárasztani. Sokat vinnénk kirándulni...Várok személyes tapasztalatokat is...és általános dolgokat is. Esetleges problémák?

2012. márc. 18. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egész nap emberek között lenni családban elég fárasztással ideális egy goldennek. A szobák száma őt nem érdekli, úgysem otthon kell tombolni :)
2012. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Labradorom van :) majdnem ugyan az a két fajta:D mi is panelban tartjuk, minden nap többször vagyok lent vele órákat, rendesen szocializálódott engedelmes szófagadó kutyus. nagyon könnyen tanul szereti a gyerekeket:) vigyázni kell rá, hogy nehogy elhízzon valamint diszpláziára hajlamosak de ha rendesen foglalkoztok vele és prémiummal etetitek akkor semmi gond nem lessz vele:) kérdezz privátban nyugodtan :) hátha tudok még valamiben segíteni
2012. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Goldenes gazdi vagyok. Nekünk kertben van tartva bejárással.

Én álalában nem ajánlom lakásba a goldent, de ha napi 4-5 órát legalább tudnak vele foglalkozni inetnzíven, akkor nem látom akadályát. De jobb ha tudod, 5-10 év múlva is ennyit kell majd vele foglalkozni, még ha esik is. Rendszeres kirándulás, futás, úszás.

De persze megoldható minden, csak akarni kell, és néha lemondásokkal jár.

2012. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9hónapos labradorom van egy 86négyzetméteres (4szobás) panelbea! Ha úgy van egész nap csak alszik! :D de naponta 1-2 óra szaladgálás biztosítva van neki! naponta 4x (reggel délelőtt délután és este) van sétáltatva és általába este vagyok lent vele 1-2 órát! De volt rá példa h ünnepekkor nem volt időm foglalkozni vele és akkor egész nap aludt! csak ajánlani tudom! sok sikert és jó kutyázást :)!
2012. máj. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem állatkínzás a szobakutyákon kívül nagy testű, ráadásul jelen esetben vadász kutyát panelban tartani. Még ha egész nap alszik is, mert az sem egy egészséges állapot! mert hiába jár le vele az ember, a kutyát másra tenyésztették ki, és teljesen felesleges egy 4/5 szobás panelba begyűrni!!!
2012. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Imádom a goldeneket! Mindig is szerettem volna.. Imádja a gyerekeket, felnőtteket egyaránt:) Ideális kutya!
2012. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!