Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csodálatos kutyadokiban van...

Csodálatos kutyadokiban van ilyen rész?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ahol Border Collie-hoz hívják ki. Kíváncsi vagyok hogy mi problémájuk van a kutyával, mit rontanak el stb.:)

Aki tud ilyen részt, írja le hányadik évad, melyik rész. Köszönöm!


2012. márc. 18. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem emlékszem ilyen részre, de általában fajtától függetlenül ugyanott van elrontva minden kutya: Nem foglalkoznak vele vagy a gazdája nem ismeri fel, hogy gond van, illetve ha fel is ismeri nem tudja megoldani.
2012. márc. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem egy volt, agilitys kutya volt, de félt a gyerekektől, lerohant a pályáról, ha a nézők között volt gyerek is. Tán még az első évadban volt valahol...
2012. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonló fajták közül Ausztrál juhászból van elég sok a sorozatban.

(Úgy rémlik, az előző gyerekektől félős eset is Au.juhász volt, de nem biztos.)

2012. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És az Ausztrál Juhász hanyadik rész?:)
2012. márc. 18. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Hú, hát ezt így soha nem fogod tudni kideríteni.

Már csak azért sem, mert Amerikában másképp számozták az epizódokat, mint nálunk.

De viszonylag sok részben volt Ausztrál juhász. Ahogy én láttam, a legjellemzőbb problémájuk a megrögzöttség volt valami iránt. Ez sokszor agresszióba is átcsapott.

(volt egy a. juhász-pitbull keverék, az egyik legdilisebb volt:))


Ez legtöbbször azért alakult ki, mert agyilag nem voltak lefárasztva, és unalmukban rászoktak valami hülyeségre.


A másik gyakori probléma az volt, hogy terelni kezdte az embereket. Akár harapással is. Amikor ez volt, a korlátok nélküli élettől, és a falkavezér hiányától lett ilyen. (egy zenész házaspárnál) Meg fóbiái is voltak.

2012. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt egy amiben volt egy2collie és egy NJ mix.A jan collie agressziót mutatott a férjek szemben.De a részt nem tudom bocsi :(
2012. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!