Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 9 honapos sztafim,...

Van egy 9 honapos sztafim, rendeltem neki amerikabol BullyMax vitamin tablettat. Velemenyeket varok aki ismeri esetleg adott a kutyajanak ilyen vitamint! Soktol halottam h karos mellekhatasai vannak!?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 12:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Tehát amerikai staffordshire terrier, és staffordshire bullterrier
2012. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

# 8/11 Időpont ma 13:25


Jójó...értem Én hogy villanymotor,de mi hajtccsa?

Nekem tök egyformának tűnik a két fajta...


Egyébként kérdező: 1. ismeretlen dolgot épeszű homosapiens nem vásáról.

2.HA megfelelő tápot adsz neki és 1,5 éves kora után építgeted akutyát (természetesen) akkor nem kell semmi féle pirula.



23N

2012. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

OFF:

Jaj!

hajtccsa - HAJTJA !!!

2012. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszul döntöttél, hogy rendeltél a kutyának. Az én amstaffom sose kapott ilyen vitaminokat, viszonylag jobb minőségű eledelt kap, mozog rendesen, és izmos. Nem az a full izom eb, de a doki szerint arányos a testalkata. A zöldkagyló kivonatról hallottam már, de én azt sem vettem neki. Rendesen eszik, mozog, és minden meglesz. Ne akarj egy szteroiddal feltuningolt kutyát, mert nem fogja jól érezni magát, plusz lesz egy beteg állatod.
2012. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

OFF.

Angol staffordshire bullterrier=staffbull

Amerikai staffordshire terrier=amstaff

sztafi NINCS!

nagy nehezen talán staffi de az se az igazi!

2012. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

# 13/15 Időpont ma 14:10


TUDOM BASSZUS! Ezek szerint te még nem hallottad.....mondjuk ez egyéni szociális probléma...

2012. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igaz h a staffie az angol staffordshire bullterrier,de lemerem fogadni h amstaffja van a kedves kérdezőnek. sajnos sokak evvel sincsenek tisztában,DE megjegyeznémh sajnos szerintem felesleges megválaszolnunk ezt a kérdést,ugyanis ha valaki tudja h káros mellékhatásai VANNAK(nem lehetnek,hanem vannak) és ennek ellenére megrendeli a kiválasztott "vitamint" akkor az akármennyire is rossz vagy jo a kutyának akkor is befogja adni neki,mert neki már 9 honaposan olyan kutya kell mint,amit egy dopeman klipben lát. SAJNOS, de ez van. Mindenesetre ha már mindenképp tönkrekarod vágni a kutyád szerevezetét és feldönteni a szervezetét,akkor legalább várj 1,5 éves koráig,had' legyen legalább másfél boldog éve és várd meg még kifejlődik. Dönts okosan,mert sok sirás lehet a vége,ha nem.
2012. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek, a staff, meg a staffi kifejezést MINDKÉT fajtára szokzák hazsnálni. Mint ahogy a bully is lehet bullterrier meg francia bulldog is, mindkettőre hallotam. Nincsenek "hivatalos" becenevek, annak hívod, aminek akarod. Jelen esetben tökmindegy, melyik fajtáról van szó, nem kell vitaminozni és kész, ez a lényeg. Nem?
2012. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kizárólag akkor adnék vitamint, vagy bármilyen táplálékkiegészítőt a kutyámnak, ha valamilyen betegség miatt immunerősítésre szorulna.

Tök felesleges minden cuccot belenyomni csak azért, hogy esetleg jobban izmosodjon. Megfelelő kaja mellett fog a legjobban fejlődni.

2012. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Na, jól a torkomnak ugrottatok! Először is amstaffom van, aki egy kicsit is ismeri a kutyákat és van egy kis logikája az tudja h sztafi alatt nem nemetjuhaszra gondoltam, másodsorban a dokim ajánlotta a K9 es vitamint és szépen fejlődik a kutyus tőle , gondoltam ha mar van lehetőségem akkor adjam meg neki a legjobbat, állat arat vagyok én sem akarok rosszat a kedvencemnek.!!!
2012. márc. 19. 11:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!