Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ír szetter? (bőv. Lent)

Ír szetter? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az ír szetter, már régóta szeretnék egy ilyen kutyát:) Azt szeretném kérdezni, hogy mennyi mozgásra van szüksége? Mennyire makacs kutyus? És mennyire domináns? Mennyire szökős? Ill. tapasztalatokat is írhattok:)

Bocs a sok kérdésért:)



2012. márc. 18. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég sok mozgásra van szüksége. Könnyen tanul, ha megfelelően motiválják a többi meg a te neveléseden múlik
2012. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szökős lesz, az egyes egyedül TŐLED, A GAZDÁTÓL FÜGG! Ha elég időt szánsz a kutyádra, lemozgatod rendesen(ez a fajta igen csak mozgásigényes), akkor nem lesz probléma vele. Mivel hajlamos az orra utána menni, mint egy vadászkutya, a behívás megtanításával kell kezdened a tanítást. Ez elengedhetetlen. Szóval minden nevelés és gazda kérdése.
2012. márc. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint ragaszkodó, könnyen tanítható, kedves, nagyon játékos, bolondos, figyelmes kutyák, elég nagy mozgásigénnyel. Régen nekem is kedvencem volt, mikor gyerek voltam, mert egy ismerősünknek volt egy gyönyörű ír szetterje, ezekkel a tulajdonságokkal, amit leírtam. :) Egy okos, találékony kutya, akit foglalkoztatni kell, sokat játszani vele, nevelni, különben az ember fejére nőhet. De ez minden kutyára igaz.
2012. márc. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. márc. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!