Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó a kutyának, ha magammal...

Jó a kutyának, ha magammal viszem egy idegen környezetbe?

Figyelt kérdés
1 hónapja van nálunk a kutyus (menhelyi 10 hónapos)és én nagyon szeretném magammal vinni amikor 1-2 napra leutazom a páromhoz.Az édesanyám már idősebb és ő a simogatáson kívül nem sokat csinál a kutyával (nemhogy sétáltatás meg játék!)és látom a kutyámon,hogy unatkozik. Szívesen magammal vinném,hiszen kocsikázni is nagyon szeret és mindössze 35 perc az út,csak attól félek,hogy még összezavarom ezzel. Szerintetek inkább hagyjam itthon a saját környezetében vagy vigyem magammal?
2009. jún. 12. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két napra nygadtan elviheted,semmi baja nem lesz.Ha meg szeret utazni akkor mi a gond?Szóval szerintem jobb,mint h máshol unatkozzon.
2009. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan vidd magaddal, semmi baja nem lesz! ez olyan mint a sétáltatás...újabb és újabb helyeken jársz vele és újabb szagokat, helyzeteket, hangokat ismer meg. élvezni fogja, majd meglátod!:)
2009. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a menhelyen nem volt túl élménydús élete, és marhára örül, hogy végre gazdihoz került. Mindenképpen vidd magaddal, jót fog tenni neki, ráadásul új embereket, szagokat, színeket ismerhet meg, és ez csak elősegíti a szocializációját. Ajánlom nyugodtan. Előfordulhat, hogy megijed valamitől, és ekkor csak nyugtasd meg, és dicsérgesd!
2009. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor már szedjük is a sátorfát!:D
2009. jún. 12. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem zavarod ezzel össze. Elvégre a macska az, ami házhoz hű, a kutya a gazdájához.

Vidd magaddal!

2009. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!