Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van erre a betegségre gyógyszer?

Van erre a betegségre gyógyszer?

Figyelt kérdés

Van a menhelyünkön egy kutyus. Törpe uszkár keverék.

Kb. másfél hónapja találták kidobva. Elég rossz állapotban..

Nagyon vékonyka most, már ivartalanított.

Nagyon tetszik, szívesen elhoznánk.

Viszont vizeletcsepegtetéssel küzd. Inkontinencia. Így azért nehéz lakásban tartani. Nem lehet, hogy esetleg stressz miatt?

Ezért azt mondják a menhelyen, hogy kint lehet csak tartani. Viszont szegénynek most alig van szőre (le lett gépezve, mert csomós volt), és nincs 5 kg sem..

Szegényke fázik is még azért..

Volt már valakinek tapasztalata ilyen betegséggel?

Lehet kezelni?

A héten megkérdezek egy állatorvost.

Köszi a válaszokat!


2012. márc. 19. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, gyógyszeres kezelés mellet nem olyan durva, ha jól tudom. De ez a kutya csak kintre nem való. Nekem törpe uszim van.
2012. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hiába csak kint lenne jó tartani,de az uszkárok érzékeny fajták és hát az is van benne, meg mint írtad rövid a szőre és vékony is,nem szerencsés a kint tartás ,bár már nincs annyira hideg kint ,de akkor is..

amúgy én is úgy tudom hogy gyógyszeres kezeléssel majdnem 100% lehet gyógyítani, ezt csak olvastam vhol..

2012. márc. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt mondom, hogy kint semmiképp nem tartanám.. Nem is kintre való.

Ment a zöld! :)

Még várom a tapasztalatokat, válaszokat :)

Köszi!

2012. márc. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!