Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha lesz tarsa megnyugszik?

Ha lesz tarsa megnyugszik?

Figyelt kérdés
van egy amstaff szuperhiperaktiv szuka kolyok kutyam.azon gondolkodtam hogy ha szerzek melle egy kan idosebb kutyat akivel jatszhat viszont dominal felette segitene e rajta.ot persze kutyamenhelyrol hoznam.most amig kolyok.szerintetek hogy hangzik?
2012. márc. 19. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosszul. Neked kell vele foglalkozni, nevelni és lefárasztani. Két kutya dupla gond, nem ám majd ők elvannak egymással neked meg nincs semmi dolgod.
2012. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2 éves koráig mindenképpen sokat fog rosszalkodni.Szerintem attól függ a másik kutya,hogy sokat van -e egyedül a kölyök.Ővele épp eleget kell foglalkozni,lesz a másikra is időd?Nekem 2 kutyám van,sajnos így nincs annyi időm rájuk.
2012. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyit mozgatod? Amugy ez akkora baromság, hogy majd a két kutya lefárasztja egymást. Nem, hanem ezentúl ketten fognak unatkozni. A megoldás, hogy sok séta, tanítás, intenzív mozgatás. És az, aki egy kutyát nem tud rendesen lefárasztani, hogy akarna kettőt?! Hol itt a logika?!
2012. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!