Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs ellen csepp v nyakörv?

Kullancs ellen csepp v nyakörv?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik jobb?

A hosszú szőrű goldim utálta a nyakörvet, le is vakarta magáról, a cseppel most nincs baj, csak remélem h tényleg hat. Lehet másh csökkenteni az esélyt h megcsípje a kullancs?

Még egy kérdés nem akarok külön még egyszer feltenni. :D

Ti milyen sűrűn fürdetitek a kutyátokat? Kutyasamponnal v sajáttal? Mindig azt hallom h a fülét hagyjam ki, de ott zsírosodik a leginkább.

Köszi előre is a válaszokat!


2012. márc. 20. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyámat március elsején altatták el (4 éves kan beagle) bebesiás volt és fél napon múlt az élete. Ennyit a szerekről... Nyugodj békében Foltos!
2013. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
11es, sajnálom ami a kutyusoddal történt. :( Sajnos tényleg nem mindig válnak be ezek a szerek.
2013. márc. 31. 05:55
 13/14 anonim ***** válasza:
Hmm ez nagyon érdekes. Mi külvárosban lakunk, n Neostomosanról m használunk egyáltalán kullancs-bolha irtot, és egy darab nincs egyik kutyámban sem, évek óta. Mikor erdőben járunk, akkor sem. Az én kutyáimban 9 év alatt összesen ha volt 3db kullancs. Úgy látszik az én kutyaimat utálják a kullancsok, és nem a lakóhelyunk kullancs mentes, mert mások kutyája tele van. Érdekes. De engem is érdekel a téma, mert most jön új jövevény, és ő nem biztos, hogy ilyen szerencsés.
2013. júl. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ahh telorol vagyok, az előző üzenetem kissé félre sikerült, szóval nem használtunk eddig semmit, a Neostomosant magától illesztette be, bocsi
2013. júl. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!