Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya fér össze a...

Melyik kutya fér össze a legjobban a beagle-el?

Figyelt kérdés

Melyik kutya fér össze a legjobban a beagle-el?

-németjuhász

-rottweiler

-boxer

-cane corso

-stafford

-americai bulldog.


2012. márc. 20. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
porcelán
2012. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, hogy szoktatok hozzá.
2012. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi a a porcelán?? igen tudom, hogy a szocializálás az a legfontosabb de sok kutyánál nehezebb más kutyáknál meg könnyebb elfogadni más kutyákat 1 háztartásba és arra vagyok kíváncsi melyiknél könnyebb.
2012. márc. 20. 21:45
 4/6 anonim válasza:

bár nem irtad ide de én irok egyet : Skót juhász :)

saját tapasztalat. nézd idő kell ahhoz hogy összeszokjanak de ez érthető. először féltékenyek lesznek hogy nem ők a középpontok.:D

amugy meg.. ezek közül a rottweilerről csak annyit tapasztaltam hogy ha kicsiként nől fel a másik kutya mellett csak akkor fogadja el, különben "ellenséges"lesz.

2012. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amelyiket a legjobban összeszoktatják vele.
2012. márc. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ez (mielőtt értetlenkedsz) nem fajtától függ, hanem a konkrét egyedektől, hogy milyen a természetük, mennyire vannak szocializálva, és hogy a gazda képes-e jól kezelni a kutyákat külön-külön és együtt is.
2012. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!