Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 63. napban lévő vemhes csivavá...

63. napban lévő vemhes csivavával kapcsolat lenne még kérdésem?

Figyelt kérdés
Írtam az előző kérdés alá is de nem reagáltatok rá. Szóval kimentem a kutyushoz összegörnyedve remegett és nyüszített a kölyköktől szabályosan hullámzik a hasa. Hiába hívtam nem jött ki és olyan hidegnek is éreztem. Mire bejöttem szólni a páromnak már farka csóválva futott elénk. Na ez aztán most már mi lehet? Ebből lehet éjszaka ellés? Csak hogy mennyire helyezkedjek el az ágyikómban... :)
2012. márc. 20. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen. Lehet ellés. És ne az ágyikódban helyezkedj el, hanem a kiskutya mellett.

Mit jelent az a "kint" ?

Ilyen kiskutyáknál, de általában a legtöbb kutyánál a gazdának a kutya mellett a helye elléskor. Bármi történhet az alatt az idő alatt, amíg a gazda alukál.

Persze, lehetsz az a szerencsés, akinek reggel a sok pici vidáman szopikázik a mamakutya alatt.

2012. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát én már a 63. naptól nem nagyon aludnék... én úgy szoktam, hogy az 58. naptól beállítom a mobilom és 3 óránként felkelek és kimegyek az ellető szobába megnézni a szukát biztos ami biztos alapon.

A hőja most mennyi a szukának?

2012. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*hője
2012. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
minek szaporítasz kutyát ha még ehhez sem értesz? meg alapból is minek?
2012. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

utolsó!Ő nem szaporít hanem tenyészt!Tk s a kutyája!Tenyésztőrölt van.

6 éve tanulmányozza a cihuahuákat!Miért baj h aggódik a kutyusàért?Első ellés...

2012. márc. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is 2 óránként kelek hozzá már 5 napja. És a kint azt jelenti hogy külön fűtött helység van neki berendezve. Nem az udvaron láncra verve fagyoskodik. 2 óránként kelek megnézni arra voltam kíváncsi, hogy kelljek e óránként. A hője nem változott 38 volt. De nem lettek kiskutyák sajnos.
2012. márc. 21. 07:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Mostantól szerintem költözz oda. Ha megvannak a kicsik úgyis ott fogsz aludni velük,mert nem lehet egyedülhagyni az első 2 hétben. Első ellése a kutyának,meijgedhet a kölyköktől,nem elég ha óránként ránézel
2012. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez a természet rendje, meg hogy minden élet alapja, de én képtelen lennék ennyi idegeskedésnek és küszködésnek kitenni a kutyámat:( Bocs, ez csak úgy kikívánkozott belőlem.


Majd írd meg, hogy hogy alakul a helyzet:)

2012. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ma 07:00

Mérd a hőmérsékletét. Aki ellet kutyát, illik tudnia, hogy ellés előtt csökken a kutya hőmérséklete. A hasa leesik, ami azt jelenti, újra látszik a horpasza.

2012. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal, hogy olyankor csökken a hője. De már nem egy olyan esetről hallottam, hogy semmi változás nem volt a hőjénél és volt olyan is hogy 3 napon keresztül folyamatosan lent volt a hője. Ha meglesznek a kiskutyák akkor persze ott leszek velük de nem úgy csinálja mint aki elleni akarna....:( Lehet ezeket a jeleket is már csak bebeszélem magamnak.
2012. márc. 21. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!