Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fekete kutyát reménytelen...

Fekete kutyát reménytelen örökbe adni?

Figyelt kérdés
Erről a misztikumról még nem hallottam. Tényleg igaz? Meséljetek hogyan lehetséges, hogy a fekete kutya az nem kell senkinek? Nem értem miért gond a színe. Talán nem passzol a plázacica retiküljéhez? Kicsit tanácstalan vagyok, hátha ti többet tudtok erről a jelenségről, és az okáról.
2012. márc. 21. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem hallottál róla, hogy találtad ki a kérdést?
2012. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam semmiféle misztikumról.Csak egyről.Fekete macska balszerencsét hoz ha előtted átmegy..

Egyébként nekem fekete kutyám van.Korom fekete palotapincsim.Most szeretnék egy másik kutyát is.Amit kinéztem az is fekete.(még a szeme is.) ez pedig egy puli.

2012. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, ha babonás vagy ennyire hiszékeny embereknek próbálod eladni, lehet, hogy nem sikerül majd...


Nekem fekete macskám van, de a fekete kutyák is tetszenek. Jelenleg nem vagyok olyan helyzetben, hogy kutyát tartsak, de épp múltkor nézegettem kutyusokat, és nekem is egy sötét fekete színű tetszett meg.

Kutyával kapcsolatban még én sem hallottam ilyesmiről, bár én egyöntetűen nevetségesnek tartok minden ilyen babonát.

2012. márc. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
már hogy lenne teljesen reménytelen? az egyik barátom apja konkrétan örökbe fogadott egy koromfekete kutyát a menhelyről. na, megdőlt az elmélet.
2012. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem reménytelen, de nehezebb általában, mert az olyan "semmilyen", nem különleges, nem akad meg annyira rajtuk az ember szeme. Erre még rátesz egy lapáttal, ha felnőtt, és nem kistestű kutyáról van szó.

Szerintem pedig nagyon szépek, imádom, ahogy csillog a szőrük a napfényben. :) Mindkét kutyám fekete, az egyiket utcáról fogadtam be, a másikat menhelyről, és marha jól mutatnak egymás mellett :D

2012. márc. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fekete kutyák gyakoriak, emellett olyan, mintha "árnyékban" lennének, nehezebben kivehetők a vonásaik, nagyon "átlagosak". Fényképezni is nehéz őket, nem olyan mutatósak, mint a világosabb színű kutyák. Sajnos az emberek többsége kinézet alapján választ kutyát, a jellem másodlagos.

Amúgy nekem fekete mudim van, ezt nem a kormosok ellen írtam, menhelyi önkéntes voltam, ez a tapasztalat, a feketéknek nehezebb gazdát találni. Mindezt tetézi, ha nem kölyök, sőt, ősz pofájú (egy fehér kutyánál alig látni az öregedés jeleit). Amúgy itt találsz ilyen ebeket:

[link]

2012. márc. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fekete kutyák külsőre nem különlegesek, egyformák, nincs semmi, ami megragadja az ember tekintetét rajtuk, ezért sokszor észre sem veszik őket az emberek, ennyi. Nem reménytelen az örökbeadás, de menhelyen a többi kutya között elvész a fekete. Hirdetve, jó fotókkal "el lehet adni" őket, de ha a fényképeken is csak egy fekete paca látszik barna szemekkel, akkor ugyanúgy nem fognak érte jelentkezni. Szóval macerásabbak, az biztos.
2012. márc. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!