Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mérgezésnél mik a tünetek?...

Gabi86 kérdése:

Mérgezésnél mik a tünetek? Milyen gyors a lefolyása? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Mert elpusztult a kutyán és igazából semmi komoly tünete nem volt csak annyi,hogy kevesebbet evett,meg kicsit leveret volt.ez három napig folyt így és utána elpusztult.Más előjele nem volt hogy baja van.de kérdeztem másokat is hogy az ő kutyájuk is viselkedik e hasonlóan(levertség,étvágytalanság) és azt írták igen,az időjárásra fogták meg hasonlókra.meg a másik 3 kutyám sem eszik olyan sokat,de ők hiperaktívak ugyan úgy.na a lényeg a lényeg lehet mérgezés?és hogy csak az egyik kutya evett a méregből?
2012. márc. 21. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán mérgezés tünetei. Valami betegsége volt a kutyádnak.
2012. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből én sem gyanakodnék mérgezésre! Kérdezd meg az állatorvost (bár gondolom az elpusztult kutyusodat már eltemettétek, nem tudja az orvos megvizsgálni, mi vezetett a halálához), s az sem ártana, ha vetne egy pillantást a többi kutyádra is, mert sajnos ők is elkaphatták a betegséget.
2012. márc. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2012. márc. 22. 02:02
 4/7 anonim ***** válasza:

énkértem volna boncolást,akkor biztos lehetnél.

Az állatnál minden betegség első tünete a levertség,étvágytalanság,tehát erre nagyon kell figyelni (mivel szólni nem tud,hogy baj van)az én állatorvosom azt mondja,hogy 1 napelmegy,de ha már második nap kókadt a kutya,akkor azonnal telefonáljak. Az elmúlt 20évben kaptunk már így el gyorsan babesiát, hasnyálmirigy gyulladást, gyomorcsavarodást,tüdőödémát...

tehát én azt mondom a második nap feltétlen állatorvos és teljes kivizsgálás

2012. márc. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen gyors halál parvonál szokott beállni.

De gondolom, oltott volt a kutya...

A széklete milyen volt?

Nem is hányt?

Ivott?

2012. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon sokat ivott,széklete normális csak kevés,nem volt más tünet,csak a levertség és kevesebbet evett meg a nuniából folyt valami véres váladék mikor elpusztult.
2012. márc. 23. 00:30
 7/7 anonim ***** válasza:

gennyes méhgyulladás, vagy esetleg nem volt vemhes?

Orvos látta egyáltalán?

2012. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!