Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az állatok lelke tovább él?...

Az állatok lelke tovább él? Többi Lent

Figyelt kérdés
Aki tud mondjon saját történeteket halott állat szelleméről, ami azt bizonyítja, hogy az állatoknak is van lelkük és halála után tudatta a gazdájával hogy ott van mellette. stb stb.. Lehet oldalt is linkelni! Köszönöm

2012. márc. 22. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most a kérdés vagy provokatív vagy rosszul fogalmaztad meg, de hogy érted azt, hogy "ami azt bizonyítja, hogy az állatoknak is van lelkük"? Azért mert mondjuk nem tud senki olyan oldalt, ahol az állatok lélekvándorlásáról lenne szó, vagy épp nincsenek olyan szellem történetek mint emberek lelkéről, akkor ezekszerint te úgy gondolod, hogy nincs is lelkük?
2012. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
NEM! Én hiszek benne! És szeretném hogy mások is mégjobban meggyőzzenek erről és megnyugtassanak. Most halt meg a kiskutyám! 3 napja egyfolytában sírok. Az a tudat nyugtatna, ha halálom után találkoznék vele.
2012. márc. 22. 18:28
 3/11 A kérdező kommentje:
És bennem van a félsz, hogy mi van ha még sincs. Nem akarom örökre elveszíteni. Ő volt a mindenem. Olyan elszomorító hogy egyátalán nem lehet ilyenről hallani :(
2012. márc. 22. 18:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy farkas ölő, német juhász keverék kutyám....

megmérgezték... Mert faj gyűlölő volt.... (remélem érted)!

A méregtől már annyira szenvedett hogy ki hívtam neki az állatorvost, hogy altassa el (Persze előtte elmondtam neki hogy mennyire szeretem (szerettem)... és nem fogom elfelejteni...(rengeteg őrzést,védést (Kb 10 év) köszönhetek annak a kutyának) ástam neki egy sírhelyet ami pont az udvarra néz,hogyha akar akkor legyen ott, ha akar, akkor menjen tovább...

A LÉNYEG !!!

Mikor a kutyám holtestét eltemettem és behantoltam,ÓLDARA TEKINTETTEM ÉS OTT ÜLT A CSERESZNYE FA ALATT A NAGY NYELVÉT KI DUGVA, LIHEGETT RÁM, ÚGY MINT EGY LEGESLEGJOBB BARÁTRA! Mai napig tudom hogy ezt nem hallucináltam , és nem is be képzeltem !

ott volt, láttam és láttuk egymást, és kur.vára leszarom aki nem hiszi el!



ott ült a cseresznye fa alatt és vigyorgott rám a kidugott "kis" nyelvével és tudatta hogy most már minden rendben van !

2012. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó hallani. Bárcsak velem is tudatná az én kicsim!!!Mit meg nem adnék érte!:( Mondogatom neki hogy jelezzen, hogy tudjam minden rendben van. De még semmi, max annyi hogy hallottam ugatni(elég jellegzetes ugatása van) 1x biztosan tegnap a kis házából és ma is mintha 1x ugatott volna az udvaron. De olyan hihetetlen ez az egész, hogy még magam sem tudom elhinni igazán. Igazából még az sem tudatosult bennem teljesen hogy nincs többé.


Attól is félek, hogy mi van ha nincs tisztában azzal hogy meghalt? Ha ugyanúgy éldegél, járkálgat mint eddig. És hiába jönne oda hozzám én észre sem veszem. Félek ettől. Nehogy azt higgye nem törődöm vele.

2012. márc. 22. 20:44
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs valami módja annak hogy kapcsolatba lépjek vele? Legalább lássam hogy a lelke tovább él.
2012. márc. 22. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az állatok lelke a szivárvány hídon túl van, ahol a zöld réten rohangásznak és játszanak egymással egész nap. Ne aggódj, a kutyád nagyon jó helyen van, és amikor majd a te lelked is távozik akkor újra együtt lehettek.

Ez a "monda". Ha csak a jelzéseit keresed, abba te magad fogsz beleőrülni.


Gondolj arra, hogy ő egy kutya, aki a mában élt, biztos vagyok benne, hogy ők nem ragadnak a földön és nem ragaszkodnak egy olyan dologhoz, ami nincs többé. (Nem úgy mint ugye az emberek.) Az állatok sokkal könnyebben túllépnek dolgokon, ez csak nekünk nehéz.

2012. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még csak 5 hónapos a kutyám, de megríkattatok rendesen.:( Nagyon sajnálom a kutyusodat, de remélem, hogy idővel sikerül feldolgoznod, hogy már nincs veled. Én hiszek a reinkarnációban és egyáltalán a lélek létezésében. Van egy kedvenc könyvsorozatom: Michael Newton - Lelkünk útja 1.-2.-3. Ennek a 3. kötetében van egy fejezet, ami az állatok lelkéről szól. Ha gondolod azt elolvashatod, mert talán kicsit téged is megnyugtatna. Az a lényeg, hogy a túlvilágon is van lehetőséged, hogy találkozz a kedvenceiddel. Ha érdekel, akkor privátban át tudom küldeni a linket, hogy honnan tudod letölteni, mert most valamiért nem engedi ide bemásolni.
2012. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Letöltöttem, köszi!
2012. márc. 25. 10:06
 10/11 Téékáá ***** válasza:
100%
Tövább él benned!Igy mindig veled van!
2012. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!