Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség az álló és a...

Mi a különbség az álló és a lógó fülű border collie között?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Az álló fülű éppen figyel.
2012. márc. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert a lógó fülűnek figyelve is lóg az állónak meg amúgy is áll. Nekem az álló jobban tetszik ezért kérdezem.
2012. márc. 23. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
semmi!A bordereknek kötözik a fülüket.De nem szabad sokáig mert akkor állni fog.Igazából nekik a fülhegynek vissza kell konyulni :)de van amelyiknek áll :)
2012. márc. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A border collienak lehet álló és visszahajló füle is. Egyik sem hiba, de fontos, hogy mindkettő ugyanolyan legyen.
2012. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 bc-m van és nekik lelóg.:)
2012. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak de nekem az álló sokkal jobban tetszik úgy olyan komolyak és ha hosszú a szőrük mellette az az igazán hosszú akkor pláne gyönyörű :)
2012. márc. 23. 18:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazából a félig lekonyuló a jó fültartás, a felálló nem igazán.
2012. márc. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, a standard valóban tört füleket ír. De gyakorlatban az a fontos, hogy egyforma legyen.
2012. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a felálló füleket mesterségesen idézik elő úgy, hogy kiskorban porcerősítőt adnak illetve "felgumizzák". De előre szólók, hogy ez csak afféle "borderes pletykainfó", lehet, hogy abszolút tévedés. Az biztos, hogy eredetileg lóg a fülük, de én is egyre több álló fülűvel találkozom. A lényeg, hogy úgy szeresd a kutyád, ahogy van.:)
2012. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Csillag border collie válasza:
Nekem álló fülű bcm van de őszinten mindig is lógó fülűt akartam. De nem érdekel már milyen a fule es ha igazán szereted a kutyádat nem a füle lesz a legnagyobb problemad. Ha jol tanítod és foglalkozol vele egy tökéletes kutyád lesz.
febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!