Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 4 hónapos kutyám,...

Van egy 4 hónapos kutyám, szeretnénk egy másodikat is, mikor a legideálisabb mégegy kutyát hozni?

Figyelt kérdés
Még semmiképp sem, mert még ez is kölyök. Úgy gondolom hogy amikor 1 éves lesz, vagy később 3-4 éves korában?
2012. márc. 23. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, h mikor akarsz egy másik kiskutyát.
2012. márc. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
én minnél elöbb vennék ha lehetne még egy kutyám hogy hamar összeszokjanak,együtt nőjjenek fel stb:)
2012. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kölykök könnyebben összeszoknak.
2012. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél, amikor az első kölyök már minden helyzetben engedelmeskedik neked. Nincs annál rosszabb, mint mikor két kutya háromfelé húz. Két kutya nem dupla gond, hanem sokkal több. Egyenlőre az első nevelésével foglalkozz, az is elég nagy feladat.
2012. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindenképp 1 éves kora után. Hogy az okos és jólnevelt nagy tudja tanítani a kicsit. :) Legalábbis jó lenne ha így lenne!
2012. márc. 23. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, miután az első mindig engedelmeskedik, nincsenek viselkedési problémái és viszonylag már megkomolyodott. Ez fajtától függően olyan 1-2 éves kora körül várható, előbb én nem vennék új kutyát, foglalkozz a mostanival minél többet. Egy jól nevelt kutya bármikor elfogadja az új családtagot, kortól függetlenül.
2012. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3 kölyköt neveltem egyszerre, nagyon jól összeszoktak, elválaszthatatlanok. Az első fél éves korában jött a második (2 hónaposan), rá egy hónapra a harmadik (4 hónaposan). 3-al alig volt több gond, mint 2-vel, az első után sem éreztem úgy, hogy sokkal több gond a kettő, mint az egy. Ha újra kezdeném, egyszerre hoznám a 3-at.:)
2012. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!