Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya a legideálisabb...

Milyen kutya a legideálisabb számomra?

Figyelt kérdés

Szóval. 14 éves lány vagyok.

Szófogadó, jó idegrendszerű, inteligens, rövidszőrű kutyust szeretnék, mérete mindegy. 2. kutya lenne. első kutyám egy angol cocker spániel kan volt. Járatnám kutyasuliba, sétálni reggel és este. viszont 7 órától ugye 14-ig vagy 16-ig(ha szakköröm van) suliban vagyok . az alkalmas kutyafajtát keresem :)


2011. aug. 14. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dalmata, Beagle, keverék kutya a menhelyről, Dán vagy Német dog,( bár azt kell kajáltatni rendesen)
2011. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A te megoldásodat úgy hívják:Menhely

Sok-sok árva kutya van kölykök is és vannak fajtamentők!

2011. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem ha kistestű kutyát akarsz, akkor törpe pincser, westie vagy Jack Russel terrier. A szófogadóság nevelés kérdése, ha foglalkozol vele, szófogadó lesz, ha nem, akkor meg rossz. A westie- nek mondjuk trimmelni kell 3-4 havonta a szőrét, de annak a fajtának nem hullik. Egyébként tényleg menhelyi kutyust fogadj örökbe, ha nekem nem lenne most kutyám, valószínűleg én is onnan választanék egyet.
2011. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én is menhelyin gondolkodom. :) Csak nehogy makacs legyen a kis keverék:)
2011. aug. 14. 23:56
 5/11 anonim ***** válasza:
A makacsságot el lehet kerülni, ha neveled, következetesen. Amugy a menhelyen lesz egy adag eb, amik a te kivánságaidra szabottak
2011. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Labrador retriever, óriás uszkár.
2011. aug. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Angol Szetter. Okos, éber, játékos, hűséges, és persze szép is! Ajánlom fehér-krém színű pöttyös a legszebb. Igazi társ. Én 11 éves vagyok, nekem is van, és imádom! Meg van egy Golden retvierem azok is szinte ugyan olyanok.
2011. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Labrador Retriever. Nekem is az van 2. Az egyik 6 éves a másik 5 hónapos. Imádom őket! Nagyon okosak,játékosak és imádják a gyerekeket! Nem véletlenül alkalmazzák őket vakvezető kutyaként. Nyugodtak de ugyanakkor ha kell megvédik a házat is. Szerintem a legjobb választás! :)
2011. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sztem ezek nem mind rövid szörűek amit mondtok... nekem a magyar vizsla lenne a tippem. Okos, értelmes, ha kell órákig heverészik, ha kell órákig futkos. kicsi a szőre, gyönyörű, nem zabál sokat.
2011. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 Labaradoros vagyok :

Nekem is volt vizslám,imádtam! Vele nőttem fel,de van olyan vizsla ami nem szép mert totál gebe. Ha a vizslát választanád adj neki rendesen enni és a tojás héjtól erősödnek is! :)

2011. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!