Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki tud jó francia bulldogo...

Valaki tud jó francia bulldogot? Netes hirdetést! Vagy tenyésztőt!

Figyelt kérdés
Elképzelésem a következő: Kiskutyát szeretnék,tudom,ebbe a fajtába ha kifogsz egy rosszat akkor ráköltöd a gatyád,ezért szeretnék lehetőleg törzskönyves szülőktől,de a kicsinek ne legyen papírja,ugyanis nekem nem kell a törszkönyv és nem akarok annyival többet kifizetni érte.Nem szeretnék szaporítótol kutyát!Nézegettem menhelyen nincs kiskutya.Magyarország NY-i felébe van e lehetőség?Válaszokat köszönöm!

2012. márc. 23. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Néz körül a fajtamentőknél!
2012. márc. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A törzskönyv 5500 forint...

Tenyésztőnél nem opció, hogy lehessen választani, legyen-e tk, vagy nem. az minden kutyához jár.

2012. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudomásom szerint sokan csinálják,hogy a szülők tk-ek,de a kiskutyáknak nem csináltatnak,hogy jobban vigyék őket.Személyes tapasztalat,ugyanilyen helyről van a goldenem :)
2012. márc. 23. 19:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szaporítótól van goldened. Lehet, hogy sokan csinálják, de az ilyeneket nem kell tenyésztőnek hívni.
2012. márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,igényes helyről lett,meg is látszik rajta,hála Istennek nem volt eddig semmi baja-lekopogom-!
2012. márc. 23. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is szaporító...

Ha fajtatiszta kutyát akarsz, akkor vagy tenyésztőtől, vagy fajtamentőktől.

Ha törzskönyv nélküli kutyát veszel, akkor szaporítótól veszed. És ebben az esetben tök mindegy, hogy a szülők törzskönyvese-e vagy sem...és az is tök mindegy, hogy milyen körülmények között születtek. Fajtajellegű keverékek.

2012. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ha kutyát veszel...csakis tenyésztőtől tedd...a tenyésztő pedig nem adja tk. nélkül a kutyákat...és jól tudod....pont ez az a fajta, amit ha rossz helyről veszel...akár több100ezret költhetsz az orvosi költségre...esetleg ha gondolok írok privátba és tudok segíteni, ha a nyugati vidékről szeretnél...
2012. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Haribo0513 válasza:
Szóval: bátran tudom neked ajánlani a Pearls of Adriana's Kennel-t és a Battai Boldog Bully kennelt is. Én most vettem egy kan csodaszép francia bulldog kölyköt a Pearls of Adriana-s kennelen keresztül: törzskönyvvel, chippel, oltásokkal, féregtelenítéssel, kezdő kutyatáp csomaggal... ők VALÓBAN NEM szaporítók, hanem tenyésztő, hiszen ellátnak segítséggel, szeretnék veled tartani a kapcsolatot, szeretne képeket a kutyusról... Az igazi tenyésztő nem adja oda a kutyusokat törzskönyv nélkül, hiszen ez is egyfajta garancia a minőségére. Ne is vegyél olyan kutyust, akihez nem kapsz törzskönyvet, mert az mind simlis. Hidd el: nekem már volt egy francia bulldogom, törzskönyvvel, nem volt sokkal drágább: 6000 ft-tal. Ennyit meg megér, hiszen a chippet is ők rakják bele, ami egyébként neked 7000 ft-ba kerül és ha nincs benne, megbűntetnek, hiszen ha elveszik, azonnal megy a sintér telepre és elaltatják. Ha érdekel, megadom privátban a telefonszámukat is és ha gondolod, küldök képet a kisfiúról, Hektor-ról, akit onnan hozok most el! :)
2012. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!