Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutyám elélvez álmában,...

Kan kutyám elélvez álmában, miért?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves ölebem, és nincs ivartalanítva... A szuukákra, ah tüzel, ha ne, akkor is beindul, de nem szoktam hagyni, hogy megis dugja őket... [pl parkban, mezőn, utcán, ah találkozunk ilyennel...] Na és újabban észrevettem, hogy nedves alatta a pléd, először azt hittem, hogy csak bepisilt álmába [előfordulhat, azért meg ugyebár nem cseszhetem le...], de a kanapén is előfordult vagy 10x és csak akkor tűnt föl hogy nem is pisi, hanme az ott "cucc". Meg hét fölemeltem és eléggé h bevolt merevedve és Ő ezt roppantul élvezi is, mert fölkel rá és nyög hozzá... o.O EZ normális? Ezt mivel állíthatom le? Eléggé zavaró, hogy ha a kanapén, vagy az én ágyamban alszik, akkro minden csupa kutya-... lesz.
2012. márc. 23. 21:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na igen. Két dolog van: Egyrészt ivartalanítás, másrészt nem kell felengedni az ágyra.
2012. márc. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vennék mérget rá, hogy az a nedv valóban sperma.

Már csak azért is, mert a kutyák nem fantáziálnak a szexről, nem képzelnek el álmukban jófarú szukákat...

Fizikai ingerlés hiányában pedig nem következik be magömlés.


Náluk a párosodás kicsit más, mint nálunk embereknél...



A helyedben elvinném dokihoz, nekem igencsak gyulladásgyanús, de akár rákosodás is okozhatja, nem várnám meg, amíg orvos nélkül is egyértelmű lesz, ha ilyesmiről van szó.



Egyébként meg jobbat teszel vele, ha ivartalaníttatod.


És még valami:

Ha nem tüzel a szuka, nem meghágni akarja, hanem ledominálni.

(Ha mégis, akkor szintén irány a doki, mert súlyos hormonális gondjai lehetnek.)

Olvass utána, mi a különbség és kezeld a helyzetet, mielőtt nagyon a fejedre nő a kutyád!

2012. márc. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha egyszer engeded neki, csak rosszabb lesz a helyzet. Én is az ivartalanítást javasolnám. Gondolj bele, miért jó neki ivarosnak lenni? Egész évben nyög a szukák után, biztos remek móka. Anyósom kankutyája minden évben két hétig vonyít a kerítésnél a szomszéd szukának, ne mondja nekem senki, hogy az neki élvezet. Egy kankutyának ivarosan létezni manapság olyan, mintha egy pasit leültetnénk egy sztiprízbárba hátrakötött kézzel.

A folyamatos izgalmi állapot és stressz nem tesz jót a kutyádnak. Ha az ivarossága ezt okozza, akkor meg kell szűntetni. Más megoldás nagyon nincs, teletömheted nyugtatókkal, de azt sem mondanám egészségesnek, főleg hogy nem egyszer a probléma, hanem állandó; vagy rendszeresen viheted szexelni, de attól sem lesz nyugodtabb, max. te fogod jobban érezni magad, és segítesz gyártani egy csomó gazdátlan kutyát. Az ivartalanítással segítesz neki nyugodtnak, ezáltal boldognak maradni, és megóvod a hereráktól. Nem látom be, miért ne csináltatnád meg, csak előnnyel jár, hátránnyal nem.

2012. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5%

21:51

Nem bírom felfogni az ilyen emberek logikáját...Attól hogy valaki nem tenyésztő, csak van neki egy szerettet kutyája és bepároztat vele valamilyen kutyát, a kölyköket meg eladják EZ MÉRT BŰN? VALAKI MONDJA MÁR EL... Én személyszerint inkább vennék ahogy ti mondanátok egy "szaporított" kutyát egy családtól akik szeretik mint pl egy tenyésztőtől ahol a van 30kutya és mindig bevannak zárva egy kenelbe... Ez az én véleményem, ha más inkább vesz tenyésztőtől 3*os áron kutyát akkor vegye azt... Én szívesebben vennék családtól...

2012. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14:56, nem mondjuk el. Unalmas. Van két szép szemed, olvass utána! Hetente többször leírjuk, ne kelljen már miattad újból! Amúgy, ha nem ismernéd:

[link]

2012. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A 30 kutya bezárva kennelbe is szaporító. A tenyésztő az, akinél családban születnek és nőnek fel a kutyák, ért ahhoz, amit csinál, nem csak vaktában b*sznak a kutyák oszt' majd lesz valami a kölykökkel. Legyen eszed.
2012. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!