Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Szüzesség elvesztése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aplle kérdése:

Fontos! Szüzesség elvesztése után a mensesnek hogy kell megjönnie ha pontosan jött? és érdemes addig szeretkezni míg el nem megy egy lány, és az első alkalommal az menyi idő míg elélvez?

Figyelt kérdés
Fontos! Szüzesség elvesztése után a mensesnek hogy kell megjönnie ha pontosan jött? és érdemes addig szeretkezni míg el nem megy egy lány, és az első alkalommal az menyi idő míg elélvez?

2011. dec. 30. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.nekem a szüzességem elvesztése után 2 hetet késett. nem azért mert nem védekeztünk, tehát nem is féltem, csak valahogy így reagált a szervezetem.

2. érdemes, de nem biztos, hogy sikerülni fog első alkalommal


21L

2011. dec. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Érdemes, és pontosan 23 perc 11 másodperc.

Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni, de tényleg?

2011. dec. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Miért akar mindenki mindent azonnal??
2011. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen normálisan jött meg(általában előbb szokott ) Addig csináljátok amíg jól esik... Minden embernél teljesen más ideig tart .(valakinél évekbe telik míg sikerül)+ főleg attól függ h a pasi meddig bírja...
2011. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nők ilyenek...( 3/4 )
2011. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!