Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet annak az oka, hogy...

Mi lehet annak az oka, hogy még mindig nincsenek regisztrálva a kutyáim?

Figyelt kérdés
Ivartalanítás mellé kértem chipet 2 kutyának is már vagy 3 hete. Úgy tudtam, hogy azonnal regisztrálják is. Minden nap néztem petvetdatán, de semmi. Már többször jeleztem az állatorvosnak, mondta, hogy ő megcsinálta, biztos valami hiba van, ír emailt és jelez majd, de azóta sincs semmi. Nem vagyok egy balhézós típus, de nekem itt valami nem stimmel. Menjek másik állatorvoshoz és fizessek a regisztrálásért? Így semmi értelme a chipnek, nagyon idegesítő...

2012. márc. 24. 07:59
 1/5 Bozsikrisz ***** válasza:
Petvetdata-nál nincs valami elérhetőség, hogy náluk is rákérdezz?
2012. márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Catz ***** válasza:
Nekem több mint egy hónap után került fel... És én is állandóan az állatdoki nyakára jártam. A másik kutyámat e gy gyepiről regisztrálták, az is 3-4 hét volt, míg felkerült.
2012. márc. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem elfelejtette az állatorvos regisztrálni. Én is leellenőriztem, nem volt benne, majd mikor a másik kutyánkkal menni kellett rákérdeztem, és kiderült elfelejtette. Ott helyben meg is csinálta. Úgyhogy kérdezz rá, ilyesmi bárkivel megesik.
2012. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 3 hetet kellett várni, mert közben szabin is volt egy hétig a dokink, plusz félretették a papírjainkat...

Folyamatosan érdeklődj nála, hogy mikor regizi végre, ne hagyd annyiban. Ha megvan a petvetdatán ellenőrizd!

2012. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az állatorvostól függ, hogy mikor regisztrálja. Én ahova járok előttem regisztrálja és az rögtön fent van!


Menj be a dokihoz és egyeztess vele, mert olyat is hallottam , hogy véletlenül elüti a chipszámot a doki és akkor te hiába ütöd be a jó számot nem arra regisztrálta a kutyát.

2012. márc. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!