Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSETEK! SEGÍTENÉTEK?...

SEGÍTSETEK! SEGÍTENÉTEK? Sehol sem találom a kutyáimat. Január közepén eltűntek, és nincsenek meg. Már minden lehetőséget megpróbáltam, ti vagytok az utolsók.

Figyelt kérdés
Szeretném ha minél több emberhez eljutna a kérdésem, és a kérésem...Megosztanátok valahol akár a valamelyik közösségi oldalatokon ezt a két linket? Csak rátok számíthatok, azt hiszem másra nem számíthatok.
2012. márc. 23. 21:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt a link
2012. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
2012. márc. 23. 21:50
 3/21 A kérdező kommentje:

És a rotink:


[link]

2012. márc. 23. 21:51
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
nemlehet hogy ellopták?nagyon szép kutyuk
2012. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Könnyen meglehet, hogy ellopták őket. Remélem még hazakerülnek. Nagyon hiányoznak.
2012. márc. 23. 21:59
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit tettél meg eddig, hogy megtaláld őket? Menhelyeket, állatorvosokat értesítetted, plakátoltál, kisebb-nagyobb pénzösszeget ajánlottál fel a megtalálónak? Én nem hiszem, hogy ilyen kutyákat bárkinek is lenne bátorsága ellopni a saját területükről, az más kérdés, hogy valaki esetleg befogadta őket.
2012. márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Pénzt ajánlottam már fel, de semmi előremozdítás nem volt. Plakátokat a legutólsó kocsmába is raktam. Ezen már túl vagyok. Az állatorvosnak már szóltam, ő megtette a szükséges lépéseket. De ezt a várakozást, bizonytalanságot, nem lehet kibírni...:(

A kutyák kiszöktek, gondolom felhúzták az agyát a A staffordnak, az átugrotta a kerítést, majd a Roti is követte...Pont tüzelési időszakban volt, amikor Dönci tüzelt...

2012. márc. 23. 22:14
 8/21 A kérdező kommentje:
A tenyésztőnk kutyáját, ami mellesleg a rotink testvére a saját házától lopták el. De szerencsére ott voltak szemtanúk, és hamar megfogták a rablókat. Ott egy tüzelő szuka miatt ment el a kan kutya...
2012. márc. 23. 22:20
 9/21 anonim ***** válasza:

Amennyi menhelyt csak tudsz, keress meg e-mailben, küldj fotòt stb. Ne csak a környéken, mert ennyi idő tàvlatában az orszàg bàrmelyik részén lehetnek!

Ìrj a Noénak, Szfvárra az ASKA-nak, Tatàn rengeteg rotti van az ebrendészeti telepen és ìgy tovàbb! Gyönyörű kutyàk, remélem meglesznek!

2012. márc. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnalom!Gyönyörűek!!!Tegnap láttam a hirdetésüket a facebookon...:)
2012. márc. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!